Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézem,a Te géped a sötétebb kék!
Újan vetted ha megkérdezhetem?
A zzr kék színét szerintem nagyon eltalálták,olyan Subarus!
a nagy vasam is kék még aszin kod aforgalmiban is de a kettő tűz és viz
Helló!
Az egyik legszebb szín!
Idáig csak kék motorjaim voltak(kedvenc szín),kivéve a pony romett az kályha ezüst volt!
szia nekem is ugyan ez a szin van és 2004es
szia ne is engedj igy is nevetséges áron kellenek a gépek én is elakartam adni az enyémet de inkább nem pedig egy év alatt 600km mentem vele . a nagyobb vasat használom de elfér a garázsban
Nekem az oldalt álló tartály a kulcsfontosságú, mert tényleg nem akarom arrébb berhelni a feszszabályzót. De természetesen nem csak itt keresek.
Kawasaki Z-re keresek tükröt.
Az "újabbat"... (Olcsót! ) :-)

szraplaw@freemail.hu

az e-mail címem.

Köszönöm!
Nem baj,akkor ahogy megbeszéltük kérek hozzá 20 db páncélos májkrémet és 2 csomag toast kenyeret...legalább túlélje a család a márciust
Az újabbat elvitték de lesz ha nem sürgös most csak öhlinsben van jó ólcson
Szia
Nem azert nem engedek belöle,mert jol fizetett vendegmunkas vagyok,azert nem mert uj gumikkal,lancal,dobbal,es egy riasztoval kapod(amit megnezetek meg mi a baja,ahogy megbeszeltuk).Mellesleg 900.000ft-ert Mo-i,06-os jo allapotu ilyen motort nem veszel,ennyi kis aprosaggal
Az én Z-mből sem engedtek egy fillért sem!
Mondjuk szerintem így is nagyon jó áron sikerült hozzájutni!
most olvasomk vissza az elmúlt 1000 oldalt
azt hittem megáll bennem a szar:
2010.10.19 körfa:eldobtam a vasat...
mondom a kurva életbe,én meg beszoptam a karcmentes mesét!
...aztán olvasom tovább az yzf-et
egy valami nem tetszik csak körfa gépén...az istennek se akar engedni egy forintot se belőle...túl fizetett magyar vendégmunkások
Szekka igazat mond,az a Micron egy igen éles "zsilettpenge"!
És egy kis átalakítással lehet egy "magasra húzott",szépen duruzsoló Micron kipufos Z-d!
Annyira nem eladó látod milyen "sokat kérek érte" de ha valakinek ez kell áldásom rája csak terítse elém sok zsét
(elképzelhető hogy lesz új projekt de ahhoz menni kell majd mindkét masinának)
És te hogy hogy árulod ?Most vetted már meg eladod ?
Igazából erről nem meséltél hogy voltál nézni és ki is próbáltad.
Körfáéhoz van egy "alacsonyra húzott" micron dob az is penge
jaja,fenn van tavaly nyár óta,de nem tudtam kideríteni miért...voltam kipróbálni,egészen egyben van...
Én azt a grafit színűt már akkor láttam fent a neten mikor a sajátomat vettem 1 éve
igen szeretném a körfáét, bár ha kifizetem vasárnap,pont éhen hal a család ,viszont a grafiton az a gyönyörű magasra húzott Muzzy,az valami álom...
az még nem olyan nagy baj szerintem ha volt fényezve mert pl eldőlt vagy meghorzsolódott ha nem volt előtte a moci tk vagy szerkezetileg sérült
tőle legalább nem veszel zsákbamacskát! utána örülni fogsz neki
Köszi az infót!Sokat segítettél!