Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2005-os Z1000-nél le tudtam vinni 7 decivel az átlagot (6,3 lett), ha gondolod keress meg privátban leírom mit csináltam rajta.
Csutkával sikerült a biznisz?
En ilyen fogyasztast nem sokszor prudokaltam vele.
Pedig a csajommal több mint 150kg vagyunk teljesen beöltözve,es jarkaltunk vele,hegyekre,meg elözgettem szepen közbe.olyan 6-7liter volt akkor is 2-önkkel.220-250km között szoktam az utolso kockanal tankolni,de meg akkor nem is villogot.Volt olyan h palyan 130al mentuk eleg sokan,es 270nel tankoltam 2 szemelyel.
első hátsó 22ezer
Mennyiért?
szia a zzres oldalon kutya korrekt áron én is ott rendeltem
nem tudjatok hogy valaki foglalkozik-e meg brembo fekbetetek forgalmazasaval?
07SU26SC erdekelne

2006 os zx6 ra, elore
h h nincs elsö vilagitasod,indexed?mikor minden muködik rajta rendesen?mit csinaltal vele?
Szia!
Szerintem a Ricsi megtudja mondani (ricsibontó)
szfvár-balatonfüred:átlag 130
bfüred-csopak-veszprém: átlag 140
veszprém-várpalota:átlag 180
várpalota-oroszlány: átlag 90
oroszlány-esztergom:átlag 120
esztergom-gánt-szfvár:átlag 150

350 km-29 liter benzin,egy személy
asszony 350 km-18 liter kawasakigpz 500s
Nem tenné meg valaki hogy lefényképezi a Basi féle hasidom felfogatását ? Fel kéne tennem de nem tudom hová melyik csavarokhoz lehet fogatni.Roys21@freemail.hu cimre vagy ide a fórumba is jó.
Hívj fel megadom!
06703394683
szia tegnapelőtt irt válaszoltam neki nem irt vissza ruha űgyben keresném esztergom felé indulunk aonnal motorral beugrottam volna a ruháért hozzá
Én tudom,csak nem tudom kiadható-e
Dobj egy mailt!
Kawazsolti!
Versys-be van most nektek valami? természetesen használt érdekelne!
csutka nevű kolléga telefon számát nem tudja valaki
nincs mit mennyiért sikerűlt meg venned
Annyira nem nagy kamu az az 5-6 liter én megjártam Pestet egy tank benyával 260km oda-vissza és még 300-ig elmenne mert még maradt benne 2 lityó tuti!Átlagban 120-140 között mentem 2 személlyel.
köszi
nem a műszerfal felőli csavarokat kiveszed kicsit előre bukik a fej ido és hozzá férsz
nem tudom nekem 2004es van de ha 120főlé nem megyek 5.5az átlaga 8.9literhez 180 200főlőtt sem lehet elérni van egy zzr1400em is annak is huzni kell a9literhez
első fényszóró izzót szívás cserélni?
Nem annyira ökör módon,persze nem is 90-nel 6.-ban...
szia de akkor huztad neki rendesen