Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon jól néz ki,mikor rakod ösze?
Éljen... hurráááá... 10 cm hó esett megint
Csucsu aktív.
Szóval:
A leggázosabb szerintem az lcd kiforrasztása, most, hogy másodjára szedtem ki már nem került csak ~ fél órába. Az a gáz, hogy a furatok nagyon kicsivel nagyobbak csak, mint a kijelző lábai... türelemjáték...
A kékkel jelölteket cseréltem kékre és azt az egy fentit pirosra.
A bal alsó sarokban feljelölgettem a "prizmákat" a piros alatt van a tiltás mező. Nem tudom hogyan lehetne megoldani, lehet körbe kell vágni, hogy a fény ne terjedhessen a kék irányába? Remélem megírja ez a jóember, hogy ő hogyan csinálta meg ilyen faszántosra...
Csucsu most a tv2-ben!
Oké!
Köszi
Jó lenne már valami közös túrát összehozni! ! !
Innnye, akkor megvan már hol tudja majd kiélni magát ez rosszcsont...
Ki lenne a harmadik?
Panyo: nemsokára lefotózgatom....
Igen, a szeme alja kint van neki, piros is kicsit. Annyira már nem fiatal, 2009 decemberi. de kiscsaj, ilyen kis modell alkat, úgy is viselkedik, plázakutya....
ezek szerint 3 db boxeres z750es tag van a fórumon :)
Én már láttam a tied, ő még fiatalabbnak tűnik, jól gondolom?
Sid augusztusban lesz 2 éves. Nem semmi egy kutya, le sem lehet lőni, ilyen fényképet csak nagyon nagy szerencsével lehet róla csinálni... Látom a tiednek is kész van a bal szeme... Tipikus boxer betegség...
Hali!
Ez engem is érdekelne!
Ha szétszetted,fényképeket csinálj
Limefun!
most nézem csak milyen szép boxered van
óriási az a kutya, kb 3szor olyan széles mint enyém
Szép jó estét!
Megkérdezhetem hogyan "kerítetted" le a piros fényt? Az enyém így néz ki, most szétszedtem, mert nem elég erős a fénye, az ellenállásokkal kell variálni. És hamár szét van szedve akkor én is jobb szeretném összerakni úgy, mint a tied. A led felett viszont van egy prizma ami szétteríti a fényt. Nem tudom elképzelni hogyan eszkábáltad meg... Megtennéd, hogy leírod? Köszi!
ez király
Az autóval incs baj mert összkerékben elmegy elég sok helyen..
Csak mikor kifordulok az utcán és ilyen lejtős a kanyar... gáz nélkül kipördül és pörögtem egyet az úton a rendőr előtt... majd jött egy traktor póttal aki ráfékezett és bekacsázott XD A rendőr meg kézifékkel visszaperdült XD :D Jó kis akció volt..
Kell venni egy Hummert
Kurv@ jó lett Szép egyedi kis masina lesz
Na ez nem lessz rossz
Uhh... Nekem nagyon tetszik
Végre elérte a végső állapotot...
Hétvégén pimp.
Lehet beszélek carlosdesign kollegával hogy át kellene faragni a gépet .. Egy hószánnak a futóművét beleépíteni :D
Lehet mondani hogy olyan helyen járunk "Ahol még a Hókotró sem jár :) "
Hát az nem jó
Jobb estét :)
Itt tegnap este elkezdte és még most is nyomja :( Az utakat meg nem takarítják.. 4x4-be lehet tolni az autónak.-...
Ló estét
Nállunk nem esett,de nagyon hideg volt(van)
Egész nap esett a hó és még most is nyomja Mikor lesz már tavaaasz?