Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudnál küldeni képeket!
Szeva Csucsu!

gratulálok, szuper volt

FIGU
Nálam tudsz!
Hali mindenkinek! Tudnátok segíteni abban,hogy hol tudok után gyártott hasidomot venni! Vagy valaki közületek csinál ilyet? Nem kell,hogy fényezett legyen! Elöreis köszönöm
Jó voltál Csucsu. Hamarosan gurulunk egyet?
Hamarosan március FIGU és akkor foroghatunk.
Hali!
ha ez csak egy slip on dob akkor ki kell kötni az exup szelepet - nem tudom régi Z-n is van e - egyéb teendőd tudtommal nincs legalábbis én a mivv-el semmi mást nem csináltam
Nagy király vagy tesó! Csak így tovább
Köszönöm a hozzászólásokat .Ha estleg még valakinek kép is lenne?!De addig is vágok gyapi mester tanácsára gumiból 8mm-es távtartót.
Halihó!

Örömmel jelentem ,hogy a kis Z-m most már legálisan közlekedhet, mert sikeresen végigjárta a forgalomba helyezési procedúrát

Következő lépésnek a kipufogó lecserélését tartom. Itt egyből lenne is egy kérdésem:
Szeretném, a gyári kipufogót lecserélni a lenti képen látható HP corse dobra.A motor 2004-es évjáratú. Na mármost, ezzel együtt nekem van valami teendőm,kell-e valamit állítani, bekötni a motoron, vagy csak leszedem a gyárit, felhúzom rá a HP-t, és kész ?

Lehet hogy hülyeségnek hangzik a kérdés, de annyi mindent hallottam már, hogy utána állítani kell itt-ott, be kell kötni ilyen-olyan szondát, stb, és szeretném tisztázni
A távtartó kb 8 mm,ha jól emlékszem.A fejidomhoz nem ér hozzá a plexi.
Nekem is ilyen volt a másik Z-n.Erős reiser csavarral raktam fel,fekete gumicsövet használtam távtartónak,a csavarra hozzá való takaró dugót raktam.
jajj most nézem nekem 2007-es van. Nem tudom a tieden kell-e :(
Hali!
Nekem gyapi féle van 3 felfogatási ponttal és ott vannak gumi távtartók.Sajna képet nem tudok már mutatni róla mert fel van rakva..kb fél centis távtartó lehet ott. De Majd valaki elmondja pontosan.
Hello Mindenki.Egy kis segítséget kérek .Vettem egy gyári plexit (négy lyukas) a sárkányra, de azonkivül hogy fúrni kell a fejidomot nem tudom hogy kell állnia a plexinek.Az érdekelne hogy teljesen rá kell nyomni a fejidomra, vagy távtartó gumikkal eltartatni ahogy gondolom stb.... Ha esetleg valakinek kép is lenne az nagyon zsírkréta volna.Köszi.
Gratula csucsu!
Este lemaradtam róla ezért reggel megkerestem....
Hali,
Szerintem az lehet a gond, hogy nem a legerősebb fényű 180 fokos SMD ledeket választottad hozzá. Ráadásul nálam úgy lett megcsinálva, hogy be lett téve plusz 1 led a tiltáshoz, aminek a tápot a csatlakozótól hoztam. Tehát nem a tiltásnál lévőt cseréltem ki pirosra, mert akkor beteríti az egészet ahogy neked is, hanem maradt az is zöld, és külön le lett kerítve egy kis műanyag darabbal a tiltás része hátulról egy műanyaggal. Az be lett ragasztva a hátlapra egy ragasztó pisztollyal ahogyan a led is oda lett rögzítve, és onnantól kezdve nem tudja beszórni az egész felületet, csakis a tiltást. Bármilyen műanyag lap megteszi ami elég vastag és nem átlátszó ahhoz, hogy ne engedje át a fényt. Kis hőlégfújó, vagy gáz fölött meg kell melegíteni, alakra formálni, és beragasztani, és készen is van. Bár lenne róla képem, de nem csináltam. Ha van bármilyen vacak műanyagod, az kis formálás után tökéletesen megteszi, csak illeszkedjen egyenesen a hátlapra. Remélem érthető voltam.
http://tv2.hu/aktiv/video/poha...

ha vki lemaradt volna.

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat
Jó reggelt Mindenkinek!
Én vagyok a harmadik boxeres tag!
Eléggé nagyon jóóó!
A végeredményről is kérünk képet!
Csucsu!

Jól keverted tegnap este a szalámit a tv-ben! Ha nem figyelsz oda, még a végén világhírű leszel
Nagyon jól néz ki ez a fekete-narancs kombó! Egész alakos képet is minél előbb kérünk
Nálunk 22 fok van, nagyon tuti idő
csak nem tudok megfordulni a nagyszobában
FIGU