Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na és persze a link :)
Mi így jártuk meg horvátországot két személlyel...
Asszony nélkül csomagot se kell vinni.
Szia!
Sziasztok!

Szerintetek se fér el az utas lába egy ilyen oldaltáskától?
ezt a típust néztem én is ez 2 086 Ft/ liter ért tudom, nem mintha az a 14 ft számítana , ez érdekel engem is tud erről a típusról valaki valami tapasztalatot?
a Te lehetőséged se rossz ám, mert bemész egy motorosboltba ott biztos hogy 10 fölött van 4 lityi olaj még a leghitványabb is
Castrol power 1 gps 10w-40 2100ft/liter
persze az úgy jobban megéri
ez csak lehetőség volt, gondoltam hát ha érdekel valakit
Formula 3000 BT-nél 2208 Ft ra jön ki literje szállítással ha 12 litert veszel Én innen vettem meg egy 12 lityis Motul csomagot és szét osztuttuk haverok. Eléggé megéri
akkor nem tom
hello

nekem nincs rajta 1 ft hasznom se csak ott dolgozik egy haverom és mondta h tud szerezni 2 457 Ft/liter
Az olajtartályt még igen,de,hogy az ABS jeladó a másik oldalon van
Nem hiszem,hogy külön legyártották volna a jobb oldali teló csizmát neki(amin a jeladó van)
Az nem lehetséges hogy így rendelte meg a vevő?
igy van!
De miért csinálták így?
Talán nem Európai piacra szánták?
Abs és szerintem a fkolaj tartály
Sziasztok!
Keresgéltem a netten és erre a képre akadtam
Ki milyen furcsaságot talál rajta?
Szeva!

Hogy adod a 10w50-et?
sziasztok

tudok olcsón castrol olajat érdekel valakit?
sztem ez a 2 tipus az amit szoktak bele rakni valaki tud róla esetleg mondani tapasztalatot? mert nekem eddig fuchs volt benne Castrol Power 1 GPS 4T 10W-40/ 1 literes
Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50/ 1 literes

ha érdekel másik castrol olajat is tudok szerezni
hát jha... De a gyári 1,5-es lemez helyett raktunk be 2-es lemezt :D Iparosan megcsináltuk...Csak gyorsan meg kellett csinálni mert holnapután munka.. Már ma is menni kellett volna :S
az még faszább bazz akkor szívtok vele rendesen
az fasza
jha és holnap kárpitozhatjuk újra a dudút mert fel kellett benne szedni a szőnyeget...
nem.-.. A teherautómat javítottuk-.... Valami marha a fülkebillentőt átkapcsolta emelő állásba ezért a munkahenger rátartott a fülkére ezért az nem tudott rugózni így a jó magyar utakon a fülke jobb oldala megrogyott... majd átszakadt a motorháztető.... 2 napig csináltuk..