Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt olyan nagy szám. Én otthon csak kétszer voltam. A BNV-n nagyobb csarnokok voltak. Persze sokan voltak, meg itt sokkal több motort adnak el, de nem ezzel arányos a kiállítás. Szerencsére.
Patkány dolog még csak gondolni is erre, de figyelni kell majd a bontókat...
így ránézésre ugyan olyan a lámpa mint volt
hát az nem említhető egy lapon az itthonival.. ez az utóbbi években sajnos nagoyn vérszegény volt talán idén valamivel jobbnak ígérkezik
Gondolom olcsóbb ha csak külsőleg új, de nem tudom.
Jáááááj, nekem kell majd egy ilyen fejidom... Vajon változtatták a benne lévő lámpatestet is?
Én letudtam Münchenben a motorkiállítást. Minden motor konzolon volt kivéve a Triumph-okat. Nem tudom hányan dőltek el velük, de nekem jobb volt így ráülni.
Cső király jaja tavaszodik (vagy nem ) előbújnak odújukból a medvék meg én is... Jössz ki a showra?
Faszomat chatelek itt veled, inkább felhívlak
Talán ,de nem rajtam múlik:)
Beszélünk addig
én viszont kihagyom megyek boardozni franciába
Hát ha zsugázol nekem is vip belépőt, akkor megyek.
Egyébként meg suliba leszek
Hali!
Jössz a motorkiállításra?
Én megyek Szombaton,lessz VIP belépőm
Nagyon rá kattansz esténként a lovakra
Én megyek szombaton és ha nem lesz fagy, akkor motorral, mert át kellene mozgatnom a kicsikét.
Ja, Ló estét!
Te!
Ilyenkor idetolod a képed a telefont meg nem veszed fel
Beperellek!
Köszi ! Még a 14-es lánckereket akarom felrakni meg a sportszűrőt.. Most kapott nemrég "új" tappancsokat
Vagány nagyon a masina. Én még dobok rá kicsi karbont, meg esetleg egy mivv suhanot, és aztán kész. Meg az idomokat és el kéne vinni festetni...
Nem tudom még hogy mikor kellene kimenni. Hát apróbb módosítások lettek a gépen. Még van 1-2 dolog amit meg akarok csinálni...
Hát most már hétvégén is bent rohadok, de már viszket a seggem egy kis gurulásra. Elvileg vasárnap megyek ki a showra, te mikor tervezed? Télen valamit alakítottál a gépen?
a kawasaki honlapon metalálod a zzr kiegészitők kőzőtt de szerintem a legjobb és legolcsobb meoldás van egy pesti figura 15000ft a nagy jo minőségű hátso doboz nálla onnan hozok oldal dobozokat én js Pilisvőrősváron van egy másik aki 15000ft tartot csinál hozzá igy kb 30000ft bol meguszod tudom nekem a doboz volt csak 75000ft
Am rég láttalak már fent... Mi a helyzet? El vagytok még havazva melóval?
lehet hogy megyek... 50-60%
Cső! Ki jön a Motorshow-ra?