Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasztok
régebbi z1000ekre (2006) valaki szerelt már csomagtartót
Akinek régebbi z je van azoktól kérdezném elsősorban:
Hogy van felragasztva a matrica tank farokidom stb.... Lakk alatt van vagy felett? Köszi
Nekem eddig semmi gond. 1-1,5 hónapot ált eddig úgy hogy be se indítottam. most hétvégén 1 füttyre bevágta. Csak az a sok por :S telement a kipuff XD ki is köpte.. bele az arcomba... mert én hülye meg nézegettem a motor hátulját közben
miért ne lenn 2006-tól van,
és az eredeti aksim van, ja és télire nem veszem ki
Neked, nincs is immobid. Nekem ez a második aksim a gépben. Most már kiveszem télre. Így bírja.
hi
ICE-nél a pont immobiliser ügyben
így igaz nincs gond vele
FIGU
Sziasztok!
Eladó 1 pár Z750/Z1000-re való alu visszapillantó tükör, a bal oldali picit sérült (horzsolt).
ár: 5e Ft
belgarda kukac gmail pont com
Szia Robi!
En meg nem foglalkozok vendeglatassal, de szivesen korbe erdeklodok majd
szerintem,az immobiliser nem szopja le az akksit...az enyémbe is van,és az akksi birja!A piros kontrollámpa meg 24 óra után autómatikusan kikapcsol.
Előre kell gondolkodni.
December van
Az új Z-kben van immobilizer, az azért tavaszra leszopja az akksit.

Bélám, csináltok még vendéglátást? Nyáron átugranánk a családdal 1 hétre felétek. Kibérelnénk egy házat. 7-en mennénk 5 felnőtt és két gyerek. Mennyiből jönne ki a szállás?
Sziasztok
Eladóvá vált pár Kawasaki z1000 '03-'05 alkatrész
Sziasztok mit tudtok arról,hogy gyárt E valaki 04 es kicsi Z-re aplikálható oldaldobozt . előre is köszi...
Akkor annak mind1, hogy a motorban, vagy a motor mellett van. Legalabb nem kell beallitsd az orat a motoron tavasszal
Az gáz hogy én nem vettem ki az akksit télire? Mondjuk ahol áll a gép ott 10-20 fok között van állandóan a hőmérséklet.
az biztos is nálunk volt vagy -5 napközben... kicsit kemények most a gumik
én még ráülök valamelyik nap, igaz kb 1 km ig de addig is belém fagy a sz.r tuti
Szia! Van nekem rajktáron Új fekete szinben 19900ft. Adatlapomon elérsz!
szegény motor tegnap eltettem télire ma kiveszem a szívét is így tavaszig nem kap áramot tegnap azért még beindítottam az emelőn, indult szépen pöccre, kicsit bemelegítettem adtam neki egy két gázfröccsöt is szomszédok biztos örültek de most tavaszig csöng lesz örülhetnek....
Van fenn tanktáska is pl az első!
24 perced van a leütésig!
Tankborom az van kosz.
Postával!
Szia!
Szetnezek ebayen csak nemtoom, hogy hogyan jon onnan haza