Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol lehet veled személyesen összefutni?
Gtatulálok Kácsor Jánosnak az új arany színű Kawasaki H2 750 makethez,amit nyert!
na srácok - akik rendeltek emelőt -

most hétvégén csinálja meg haver mindet, jövő héten tudom postázni, vagy személyese összefutunk és átveszitek valamikor!
Pearl Blazing Orange
470

PPG: 907328
Dupont: S5771
Standox: 778766
pff bakker... Ilyen időben még autóval is veszélyes.. nehogy motorral :S
az fasza...vigyázni kell itt meg pesten a motoros futáárok próbálkoztak a közlekedéssel, havas latyakos ónos szaron... eléggé csúszkáltak
Nálunk csak ónos eső... Reggel mentem fuvarba.. 40 tonna.. benzintyúknál nem tudtam megállni kifelé menet... ki kellett gurulnom a kocsi elé... :S úgy csúszott az út..kb 30-as átlagsebességgel lehetett menni :S
nálunk volt ma hó aztán ónos eső most eső....
Nalunk van eleg Hó.....
Havat? Ne viccelj itt még az idén nem mondhatni hogy esett volna hó, csak az eső.
Kössz kössz!
Csak mivel nem gyári a színe azt se tudom minek hívják gyárilag így még mindig nem lett meg.....
Szekka!

Amikor én kezdtem ilyesminek utánajárni az én fekete motoromhoz, a debreceni Kawa kereskedésben azt mondták, hogy a színkód H8 Ebony. Aztán valamivel később megtaláltam egy pdf-et a következő elérésen:

http://www.454rider.com/downlo...

Mivel az itt szereplő színek között is megvan a H8 Ebony, ha pontosan tudod, hogy a te motorod színének mi a hivatalos elnevezése, akkor sztem nem lehet nagy kaland kikeresni a megfelelő színkódot.
A szín pontos megnevezésének a meghatározásában pedig Zsolt talán fog tudni segíteni.
Nincs szinkódja! Kawa levédte nem adja ki
Ha már úgyis pang a fórum kérdeznék egyet. Valaki meg tudja mondani a narancs színkódját a kawánál?
esik mostmár mindehol
Hol lennének? Dolgoznak wazze. Nincs mindenkinek olyan jó dolga, mint neked, hogy eltart az asszony
Esik nállatok?
Itt még nem
Mindenki havat lapátol.
Öööö, egy ilyen "akciós" Dainese megvétele előtt megnézném a boltban, hogy hogyan is néz ki egy valódi Dainese... Itt az apróban sok varjú van karón...
Mi van itt?
Hol vannak az emberek
de az mindig annyi bármikor megveheted az nem poén majd aha akciós lesz
ott még nem néztem de 100 körül van új dainese is itt hirdetik az apróban
Pár hete voltunk fent a shoxba szétnézni már akkor is 70ért volt kin a monza elég tutin néz ki de már akkor sem volt belőle méret, így helyette a haver shox sixgeart vette meg 69é az is jóó és abból volt méret akkor még
Superzone-ban nem néztél szét? Mi oda akarunk felnézni majd... 100-ért van náluk.
ezért kurv@ jó akció... minden olcsó de nincs semmiből méret.. fasza