Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok köszi!a többit ha aktuális lesz!
Sanci
ma este meg tudom mondani pontosan mikor meg mennyi, de elöljáróban annyit hogy kb 5e ft /db lesz első meg hátsó is
én is veszek inkább egy 06-os nekem tök jó
Hello plazer!Engem is érdekelne a sokszorositásra szánt motoremelö.Ár és az esetleges legyártás ideje érdekelne!Elöre is köszi!
Sanci
Nagyon sokra gondolja.
Januarban,februarban 2.290millert ujjak voltak eledok.
Mellesleg a millenel van egy 1499millert ,amin mar van akra,meg 3600km van benne.
egyebkent 850azonnal fizettem volna ra.Igy inkabb veszek,es ha arrol van szo lefestettem
egy vicc...
Igen, tudom. Az a másik sláger most. Illetve a Margit hídon még a villamost is busz helyettesíti, hogy kerek legyen az utam...
engem a szél nem zavar, amúgy mille is jöhetne nekem
Nem is értem miért akarnátok pont tuono-t a Z helyett?! Úgyanúgy lefúj róla a szél, ráadásul baszott ronda a fejidom... RSV-t a népnek!
figyi megyeri hidat lezárták 2 napja 2x2 sáv helyett van 2x1 leállósáv és nem csinálnak/csináltak eddig semmi nincs ott egy ember, se autó se gép semmi... csak kibasztak pár bólyát
amúgy is sokat kér érte... 2008-as van a bemutatómotor millénél 1390.... ő meg 2,1 körül gondolja, az kicsit sok irreális
Én beültem a kocsiba, meghallgattam a híreket, míg a garázsból kiálltam, majd visszatolattam és felültem a vonatra...
Gyorsforgalmival megijesztettek, de később a párom ment rajta s mondta, ma sem történt semmi komoly a 'felújításból'...
Nekem 1.150et irt .
éreztem
nem téged teeeee a
nincs
majd megkérdezem azért a szomszédot... hátha neki van célszerszáma
én ma is azzal akartam jönni csak -4 volt reggel úgyhogy inkább beültem a kocsiba
min. 7 kiló azt mondta
Hello! Én meg szerintem holnap azzal jövök dolgozni!
hát én se
Plazer Koma
Neked mit mondott a srac a feher Touno cserere,mennyit kellene rafizetni?ha publikus..
Kösz
de mikor mennél mert én 6 előtt nem érek haza...
Én ha ilyen idő marad délután, biztosan gurulok egyet a városban. Ha szépen megkéred Agentet, akkor valószínűleg ő kölcsönadja neked addig amíg kiveszed. Szóval ha akarod elkísérlek hozzá (persze ha Ő is ráér)
na ne idegesítsetek inkább azt mondjátok meg hogy szedjem ki a zégert spec szerszám nélkül?