Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én az oldaltámasz alá szoktam egy 3 centis éket rakni, így majdnem függőlegesen elég könnyű megemelni. Ha nem bízol magadban kösd fel a motort a kormány közepénél fogva a mennyezetre, gerendára, stb.!
+1 fő
Köszi

Ma gurultam bő 100km-t nem volt melegem...
Rajtam kívül senkit nem láttam 2 keréken
Nincs sajnos kuplungkar. Egy képet fogok a jövő feltenni az összes alkatrészemről. Aki egyben elviszi nagyon barátságos árat fog kapni!
Mater hívj fel a fékcsővel kapcsolatban: 70/520-4856
Az asszony magának vett könnygázt !
Nem sokára beszálek vele, mennyi kellene?
Persze, hogy visszajött. Én barom, olyan cím nincs, hogy gmail.hu
Próbáld a gmail.com-ra
Persze,hogy könnyebb viszafelé!
Felhúzod az emelőt és már döntöd a támasz felé(csak hagyd kihajtva )
Ja ? még valami !
Visszafelé gondolom azonos a sorrend és talán könnyebb is ?Vagy nem ?
PLD:mikor már eresztem le a mocit az emelőről és -onnan hogyan tovább ?Borítom az oldaltámasz irányába ?
Kérdezi a hülyegyerek
Köszi köszi !
Most már nagyon kikupálódtam !
Jöhet a próba !
kint lesz egy pár motorral és annyi, majd a sajátjukon lesz kint minden gép
Én ahogy beakasztom az emelőt a helyére már a kezemmel lefelé nyomva tartom innét már nem borúl el úgyhogy nyugottan elengedheted az ülést!egy kézzel is le lehet nyomni az emelőt.
Persze az elsőkerék egyenesben ahogyan írtad
De, akkor mi tartja felül a mocit egyensúlyban? Amig a földön két kézzel nyomkodom az emelőt. Elég az a két kis szem alul és az első kerék támasza.
Gondolom az első fázisban mikor még oldal támaszon van, már akkor egyenesbe fordítom a kormányt ?
Mailt dobtam,de visszajön
Én kézzel nyomom le az emelőt,lábbal szerintem borulás lenne
Hálásan köszönöm !
Meg fogom próbálni !Azért így leírva sem tűnik olyan egyszerűnek .Különösen akkor mikor egy kézzel a"béna " hátsó ülés fogónál kell balanc-ba tartani a 230-kg kicsikét Közben féllábbal meg az emelőt taposni!
Ti biztosan már cirkuszban is vállaltok fellépést?!
Hát valószinű az lessz,mert nem akarok sokat költeni ahogy ismerem talán 2 szer fogja hordani
A Szemsprayvel kapcsolatban írtam emailt!
Istenkirály vagy meg persze a feleséged is
Szeva! Először is: nagyon óóóvatosan
Én oldaltámaszról indítva beteszem egyik oldalon a szem alá a villát, aztán a hátsó ülés fogójánál fogva megbillentem a mocit és beillesztem a másik oldalon is. Ezután már az emelővel is egyensúlyozod a mocit és egy erőteljes nyomással fel lehet emelni. Egy két alkalom után már könnyebben fog menni...
a hirdetés szerint kint lesz, szerintem okultak a tavalyiból, hogy a sajátjukra többségében csak mi, a kawa tulajok mentünk el...

http://www.motor.hungexpo.hu/?...http://www.mot
or.hungexpo.hu/?...
Sziasztok !
Áruljátok nekem el azt a technikát vagy fortélyt-Hogyan lehet a hátsó emelővel (szemes) felemelni a kicsi z-t.hogy ne dőljön fel.De mindezt EGYEDÜL! A hangsúly az egyedül -ön van.!
Lehet ,hogy baromi béna vagyok ,de nem szeretném ilyen banális módon feldönteni a kicsikémet
Akkor ezek szerint a Kawa nem lesz a Motorkiallitason...
...a helyedben kivinnem anyat a motorkiallitasra, szerintem olcsobban megkapod es fel is tudja probalni. Szemsprayt pedig most vett a felesegem Szekesfehervaron.
Na utanna neztem:
Polo-nal a legolcsobb 69.95 EUR, "S" a lekisebb meret 169 cm-es magassagig
Louis-nal pedig a kepen lathato van szinten 69.95-ert, 3 meretben
Hali!
Mostmar szinte 90%, hogy bajor kecske lesz, csak itt nem merem kiirni, mert arulo leszek
A hátprotektorra max.40-45 eurót szánnék,ha van egyáltalán ennyiért XS-s.