Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kemíny!
Elkezdtem barkácsolni az extra cuccaimat a géphez.
Félkész az üléstakaró és a hűtőtakaró. Már csak a karbon és a lakkozás hiányzik. De azért megosztom veletek így félkészen is.
Az üléstakaró középső része lesz karbonozva, és a hűtőtakarók oldalsó része. Karbon lesz az első sárvédőn és a hasidomon is. Az még nincs kész, csak le van csiszolva. De az is hasonló koponyás lesz.
Én a Dunavarsányi csapattal megyek.
Ló estét!
köszi köszi
Heló sziasztok!Március 15.én hol lesz a Balcsin tali?Jó lenne tudni Mennénk sokan!Ha valaki tud valamit írjon!
Sziasztok, szia seducert

Csak külön a fékcsöveket eladnád nekem? Mennyire használtak ezek. Már régóta gondolkozom fém fékcsőben! Előre is köszi a választ!

Üdv: Mater
Van egy csomó eladó gumim. Utcai és vágott slick is 180-tól 200-ig!

Ár: 2500-tól 8000-ig.
felemásra sikerült a riogatás 120km meg egy hátsó defekt még jó h már kuka volt a hátsó és így fogtam vele egy szeget
e-h teló+fék 85,000Ft.
Ár?
juras1@freemail.hu
Hát hallod, a mostani főnökömnél lehet jobb lennél!
na megyek riogatni a népet...
még az is lehet h a te főnököd... akkor pedig rettegj, nem lesz idő motorozni...
Ezek szerint főnök leszel?! Valahol....
Mit találtam a városban
Nem, de made in Japan, ugyanakkora kormányra és terhelésre készült, formára tisztára, mint a Kawáé és olcsó. 8000-ért állítható fékkarral, csavarokkal együtt elvihető.
simán, már ebbe a félévbe csak a diplomamunka írás van, meg 3-4 piti tárgy...
Zanussi márkájú?
Az nincs benne, de tudok egy 2005-ös Yamaha FZS1000 főfékhengert fékkarral együtt. Formára ugyanaz, gyárilag 2X4 dugós fékhez volt az is. A 2 futómű a hét végig foglalva.
Ja hogy te egyetemista vagy! És ilyen sok a szabadidő a tanulás mellett?
jó ez ide parasztnak tanyára sajnos a hétfőt ki kellett hagynom mert egyetemen voltam, nekem már ez is jóidő
Tegnap én is kerültem, Szolnokon meg itthon 1 kört,én délelőtt mert délután meló.Hétfőn volt a fasza idő,már most csalóka!
én tegnap is nyomtam egész délután de ebéd után megint megyek