Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja perec vót
taknyutá' bammeg?
szelephézagot állítotok 6000km után blokk csere
joccakát!
a tiéd mikori, 7es vagy 8as?
en kidoltem... ... jo forumozast....
a zr7 t évente kellett lapkázni.kb 10000km
olvastam en is....
En ugy vagyok vele, hogy ugy is meghallom mikor rendetlenkednek, es akkor megnezetem.
Egyebkent tenyleg nagy az elteres....
Lehet, hogy mas technologiat alkalmaztak az ujabbaknak a szelepeknel
az enyémbe 15.000, 2008-as.
múltkor itt a fórumon előjött, pl. hogy a 2007 előtti 750nél 24.000re írta a szelephézag témát, a 2007 utáninál 42.000nél...fura. ekkora változás lenne?
bocsi csak nagyon ritkán tudok kapcsolatot teremteni.pontosan nem tudom de a 80as évek vége felé gyártott Z1es gurult be mellénk kis városunkba.a srác azt mondta faterjáé volt a verdá és mg komolyan nem nyúltak bele.apám én azt hidtem lepetézek.tipp topp volt a sas.
Huh, nem tudom.
Az enyembe ugy 30.000 van de mar szelephangot hallok, pedig vigyaztam ra........a yamahahoz kepest
Szerintem ha elso tulajnal van a gep, es nem gyilkolassza allandoan, meg 80, 100.000nel se fustol nagyon....
Ami igaz az igaz, ezek mar kevesebbet tartanak mint az elodeik.
A legujabb gepekbol meg lassan minden anyagminoseg ki van sporolva.
De en ugy tapasztaltam, hogy mindenki max 3, 4 evet megy egy motorral aztan adja tovabb.......uh nem kell meghazasodni vele
naná...
sziasztok.beszállhatok?
szeva petisk.megnéztem a képeid hát megdobbant a szívem.én 3 évig gyűrtem a zr7-emet.imádtam.te azt gondolod hogy kevés van.egy városba 2 is volt.véletlen?mi szól rajta jól?az enyémen karbon martin sima kerek nagyon jól szólt.a haveromén saválló legvékonyabb ovál.na hát apám,sose hallottam még annál szebbet.az enyém is ropogot de az övé kegyetlen 3.ba 6 ezernél visszaengedi midha géppuskával lűdöznének.a mieinken a martin bevált.lehet hogy másik is szólna ilyen szépen,a karbis motornak.........................ennyi.nagyon szép a paripa.télleg.a sárvédőt meg ne hogy vissza rakd(nagyon csunya)tudom hogy az összes vizet a nyakadba szórja de így szép.(halásznadrág)
kíváncsi vagyok meddig mennek el a gépeink, anélkül hogy a motorjába kell nyúlni.
25000ret a tavajelott osz ota.
De ez nem sok. Ismerek emberkeket akik minimum 30 000et mennek szezononkent.
Egyebkent megyek ha eppen megtehetem, es igy felgyul a km, de ezt is csak az olajcsere miatt szamolom
Kész a TATTO
Szevasztok!
Ebbe az a narancs Z-nem semmi
http://sportmotor.hu/motoros_v...
azt elhiszem! én az autópályán egy vészfékezés során láttam ugyanezt, ráadásul rendőrök voltak akik épp hogy megálltak mögöttem. a szemgolyóik akkorák voltak mint egy pingpong labda!
akkor jó sokat mész...mennyit vágtál már bele a Z-be?
Az a helyzet, hogy azt megcsinalni, hogy ne tortenjen semmi baj az uton, azt nem lehet. Szezononkent minimum 15000km-ert megyek, es millioegy bajt harittok.
Egy csak becsuszik akarhogy is probalkozunk.

Nem szidtam le, mert latom azota is rajta, hogy tanult a hibajabol.
Mielott belemjott, en meg hatraneztem, de azt az ilyedt arcot amit lattam rajta haaat.....
fasza...gondolom rendesen lecseszted az embert. szeptember elején én is bukfenceztem egyet egy szembejövő autós miatt, aki kamikaze harcos módjára belevágott az előzésbe.
Epp Baja kornyeken jartunk, amikor a mgottem jovo baratom elbameszkodott, es nem vette eszre, hogy leterunk, es belemrontott hatulrol. Bucskasztunk egyet, aztan anyi. A biztositto felirta, hogy miket cserel, es mi javithato, aztan azota semmi.
ősszel mit történt?

Anyukam is ezt mondta
Elismerte, es kp-ban kifizette a kiput.
De nem szeretem az ilyen dolgokat......nem eleg a baleset, meg vitazzal is utanna, es magyarazgasd, h a feher az miert feher.
Rendorsegre persze nem akart jonni, igy kiegyeztunk egy arban, aminek felet adta ide, es ma talalkoztunk, hogy a masik felet is perkalja ki. Hat ma mar nem ugy gondolta. Biztosittohoz akart menni mindenkepp, en meg oda nem, mert az oszi balesetert se fizettek semmit, bar megigertek. Rendorsegre nem akart jonni, mert akkor elvettek volna a konyvet, en meg mar untam a ciganykodast. Aztan amenyiert vettem a kiput anyit adott is....

Utalom a baleseteket ha kicsi ha nagy