Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog karácsonyt Z-sek!
Hali!
Boldog, BÉKÉS, karácsonyi ünnepeket mindenkinek !
FIGU
A tegnap mi is felszantottuk a Hargita hegylabat
Na én megyek motorozni
Karácsomy van, jó kajával megtömve a hasam, kimegyek a garázsba megnézem a Vasam! Csorgatom a nyálam. elmennék egy körre, bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre. Kurvára várom már a nyarat, kinomban zabálok még egy kis halat. És ezt így addig-addig csinálom, míg az egészet sugárban kihányom! Azt mondom én nektek, motoros barátaim, motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony! Boldog karácsonyt mindenkinek!
Az 1000-est ......,többiröl lemondok a javadra
Mit szerettél volna Lego helyett? Új 1000-est, vagy a nőt, vagy esetleg Dodort, aki ott ül a bal oldalon a korláton. Egyik jobb mint a másik.

Egyébként ezúton kívánok minden fórumozónak boldog, békés karácsonyt.
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Kérdezték mit szeretnék a karácsonyfa alá
Mondom:vagy ilyet vagy semmit.
De csak Lego-t találtam (az is a fiamé lett)
ja-ja...merész vállalkozás. egy haverom volt 10 napot, az idő alatt 15 felesége volt, még kezet sem mertem vele fogni!
... aztán majd itthon kikezelik a szuvenírt.
Thaiföldre másér" kő' menni!
Boldog Karacsonyt ForumosokZzz
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!Meg +20 celsiust.
Ezám a meghitt hangulat...
Boldog Karácsonyt a Z fórum összes olvasójának!
Egykoron... Végül is még idén is lehetett kapni belőle újat. Igaz, hogy ehhez Thaiföldre kell menni, de van. Az ne tévesszen meg, hogy régi modellről raktam be a képet, de azon látszott még a blokkon is a kawa felirat. De van belőle új is: http://p1.bikepics.com/pics/20...
Beismerni a tévedést, és azt mondani, hogy baszki, tényleg gyártanak robogókat is, na, ezt inkább tisztelném, mint azt, hogy Te már elmúltál 40 éves.
egyértelmű hogy én szoktam mindenkit kioktatmi mindenről
Természetesen Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Kiváltképpen Steveszakinak!
Szakikám kicsit vissza kéne venni, szerintem is kicsit több az arcod mint amennyi valójában...
Robis--- "Biztosan többet tudok sok dologról mint Te. Még kélyes gondolat sem voltál amikor én már motoroztam. Szóval biztosan előrébb járok sok dologban nálad."

NO COMMENT
Én így érzem itt Te arcoskodsz, de nagyon. Mindíg kritizálsz és dumálsz, mielőtt gondolkodnál. Biztosan többet tudok sok dologról mint Te. Még kélyes gondolat sem voltál amikor én már motoroztam. Szóval biztosan előrébb járok sok dologban nálad. Sokat kell még tanulnod. Boldog karácsonyt Neked is.
Tessék egy kis tanulni való a Kawasaki Heavy Industries-ről.
http://www.khi.co.jp/products/...
ha már ilyen gépen ültök, akkor tudjátok, hogy mit gyárt ez a remek cég. NEM gyárt robogót!
Előbb olvas, értelmez, aztán ír. A felnőttek így csinálják. Az ifjoncok meg előbb beszélnek, aztán vitatkoznak, de be nem ismerik a tévedésüket. Szóval tanuljatok, mert az legalább meglátszik.
Robis, te mindíg kioktatsz mindenki mindenről... a korodra hivatkozva..
Ez tök gáz
Attól hogy valaki öreg nem azt jelenti hogy mindíg igaza van és mindenhez ért... sőt...
szerintem arcból kicsit visszakéne venni, de ez csak jótanács amit úgysem fogadsz meg
Boldog karit
Egykoron volt, de most nincs. Hiszen minden gyártó elkezdi valahol, de van aki kinő a gyermeki körből. Van aki nem. Na pá.
Nekem nem lesz ráncos. Valóban nincs sok hasonlóság, pl. én nem vagyok szemtelen az idősebbekkel és tapasztaltabbakkal. Tudod, köztünk nem 1-2 év a korkülönbség. És nem ennyi a tapasztalat különbség sem. Szóval van még mit tanulnod. Boldog Karácsonyt.