Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

naná a zazi csinálta zegen.csak fényezni kell.
ja ééérteem.ja még szerencse hogy egy két haver lovag és finoman bantak velem.vazze úgy röhögök hogy nem tudok gépelni
motorozol újra?mi van a vassal?
a lánglovagok bakker....nem a kulát alólad.
tök jókat mosolygok most de akkor nem volt vicces
Nőőővéééékeee áááágytááál!
aztakurva...és azok mivel pecáztak ki onnan?
azér az izom becsipődés se rossz!
2és fél hétig ágyba szartam.szerinted?patakba estem a mentősök nem szedtek ki meg kellett vári a tűzoltókat volt buli
de miért, mert cigiztem. amikor nem tartottam lógott!
Te gondolom meg sem tudtál mozdulni. vazze' jól megcsuktad magad. én 5 hónapja nem gyúrtam, már nagyon kőne.
áááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááá
miután placcot fogtam külön csúszott...be voltam. pont ott tört el a kezem ahol vége a könyékprotektornak, de még nem tart a kesztyű. utána meg még becsíptem az izmot a csontok közé mert mozgattam.
de be voltál öltözve?
vitt a motor?
szuper ez így van rendjén.nekem is marad.(plussz egy blokk naná)
nálam meg az volt a baj, hogy a motorral együtt értem földet...és reccs!
ja. a Peti gyereké. most hirdeti, zx 10-et akar venni. én hű maradok a nakedhez.
zegen van egy fekete 1000es is nem?
kb 95 100
most nézem szomszéd.zegen feküdtem.
tempó?
saját magamnak csináltam!előzés után a visszatérésnél vissza engettem a gázt,meg volt süllyedve az út,orrnehéz lett beszitált oszt fődhözcsapott.
azt a kurva élet....még nem is hallottam olyat aki ennyi sérülést mellett még él. a városban én sem öltözök be, csak dzseki. kimentek eléd?
az fasza te se úsztad meg könnyen.na figyu.medence repedés farokcsont törés szilánkos bal boka a jobb bokacsont alat egy tenyérnyi rész kiszakadt két könyék felkar két vádi külső része égett ja szeméremcsont törött 2 hétig fél 6 volt.bevoltam szarva 6 hét korház 3 honap otthon.rövidgatya póló.így indulj tankolni
nálam is szeptemberben...a motoron csúszásnyom, nekem jobb alkar mind2 csont. 2oldali lemez + 13 csavar. neked hogy sikerült?