Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval, egy ilyen ember ne nagyon áruljon Kawa dolgokat és ne használja a nevében sem. Ráadásul fingja sincs a Kawákról. Csak egy árus, abból is a rosszabb fajta. Egyetlen motorgyártó van a japánok között, aki "csak " MOTOROKAT készít. AZ a KAWASAKI!
ez azért nemgyenge...
Hi!
Nem szeretem az ilyen direkt marketinget ,
ráadásul még hülyeségeket is ír
ez a Bodis dob 120 ért ledobta az ékszíjat!
FIGU
Jéééé....
Vannak meghasonlott emberek, akik pénzért bármire képesek.
Szerintem ez undorító.
"Kawasakit próbáltam értékesíteni eddig(Steelhorse). Egyre kevesebbet adunk el belőle. Valószínű hamarosan abba is hagyom, mert egyre szarabb motorokat dob ki a Kawa gyár! A motorjaink eladhatatlanok! A többi motorgyár meg húz el melletünk, lassan már az európaiak is! A ZX-10 ronda lett, arról nem is beszélve hogy olyanok a műanyagok rajta, mint egy tejfölös dobozé! ... Kawás üdvözlettel: Cserni Zsolt"
alias kawazsolti fórumtársunk.
Szevasz Janika!
5 perce kaptam egy mailt, hogy elkészült a kötvényem amit a felhasználóimban tudok letölteni... Gondolom Te is megkaptad...
A régi nem maradhatott mert azt nov.30-ig fel kellett mondani,amennyiben nem mondtad fel nem is köthetsz másikat!
Nem a kötvényed jött meg? Én azt ma kaptam meg az Allianztól, de az nem a biztosítás.
Hát ezek szerint marad a régi!
Ha valóban nem köthető online, akkor az gáz, mert az átkötési határidő lejárt.
Nem is tudom, hogy ilyenkor mi van.
De kiszívta a nap a fényezésed?
Hali Mki!

Nektek jött már az Uniontól vmi papír?
Én megkötöttem az union oldalán a biztsoítást erre meg ma megjött a régi biztosítómtól a jövő évi kötelező!
Erre felhívom az uniont, h ilyenkor mi van, erre azt mondják az oldalukon nem lehetett online kötést csinálni....
na ilyenkor mi van?
Az eredeti malacnózi a legszebb akkor is!
ja, ez sem rossz, de izlések és pofonok...
Srácok, vitán felül

Íme a legjobb
Szerintem semmivel nem rosszabb egy Bodis! Nekem a full fém dobok jobban tetszenek (rozsdamentes vagy titán).
Az Agenték féle suono-t is meg lehet már venni ennél 20-al karcsúbban és azért van külömbség...
Hali reklám arc!
Összevesztél az agyaddal
vagy befigyelt a helló
ki a faxom vesz ennyiért dobot, én kevesebb mint a feléért vettem új és eredeti
FIGU
Én nem is találtam belőle újat. Dobnál egy linket légyszíves?
Karbon 119900ft
mennyi volt ez a dob?
Gerilla marketinges
Szia!

Itt van egy pár kép egy karbon dobról!
Raksz hozzá egy sport légszüröt az injektort hozzá állitom
és lesz egy rakétád!

Egyébként legnagyobb megrökönyödésemre a legnagyobb hiszti is abbamarad kellő intenzitású berregésre... (Csak épp nem tudok órákon át virtuális motorozni... ) Vajon kitől örökölte? Nem is motoroztam olyan sokat pocakosan...
Mi érdekel róla?