Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Ahogyan ígértük a rendezvényről profi fotósok csináltak fotókat amiket a hét közepétől a www.fullframe.hu weboldalról lehet letölteni a Fotók menüpont alatt."
Itt is van udvar,ide is boríthatod
Mid van még?
Jöhet a lista
nnna, had nézzem azt a listát, én bontós vagyok :D
Nép!
Kawasaki bontót ki tud nekem mondani? Sokminden elkelt, de maradt egy csomagtartónyi köcölle, bevinném kiborítani az udvarukra, hátha adnak érte két tábla csokit. Értelem szerűen Budapest és nem túl tág környéke jöhet szóba. Tenk jú!
nézd inkább az atlétikát
So what?
ok, hívlak reggel
9-re tervezek ott lenni,forgalomtól is függ.
7kor indulok S.tarjánból.
igen igen, ismerem a környéket csak nem tudtam hova költöztek,
de már teljesen tiszta.
kb mikor leszel ott, nekem szervizbe kell vinni a céges talicskát elvileg időre, csak ezért kérdezem!
Meg van tudom már hogy hol van, én ott leszek már korábban szerintem!
Hívlak!
FIGU
Ok.Lánckerék nálam lesz.
Budaörs-BITEP,gyár út 2.
Az jó holnap én is megyek reggel pestre, bár nem tudom hol van a Big-bang, de reggel hívlak.

FIGU
OKs, kedden délután megcsörgetlek.
Hy FIGU!
Holnap Budaörsre lesz egy utam,kb. 9felé leszek a BIG-BANG-ben.
OK
Vecsésen lakom, de korántsem biztos, hogy itt vagyok napközben. Sőt. De majd megbeszéljük.

+36305766662
Péter, lökj egy telefonszámot az email címemre. És hívlak szerdán reggel. Illetve kedden Szigethalmon vagyok egész nap. De szerdán reggel megyek a reptérre, 9-re viszem az anyumat ki, Ő 11-kor repül haza, utána el tudok ugrani hozzád, a cuccért. Vecsésre kell menni igaz?
Rám biztosan jó lesz, mert 182 cm vagyok és 96 kg.
OK.

Kettes sorszám.

Valamelyik nap beteszem az autóba a láncot és a hátsó lánckereket, illetve a gyári elsőt, és összefutunk. OK?
Hali Petya!

Ha Robinak nem jó a protektor ing engem is érdekel!

FIGU
Ámen. Keressük egymást.
Péter, a protektor ingedre vevő vagyok. Szerdán vagy csütörtökön el is tudok menni érte ha akarod. Úgyis viszem szervízre a gépet.
Ott van az út szélén (akik utánam jöttek látták) csak Békéscsabáról nem fordultunk vissza(sajnos csak akkor derült ki hogy az enyém)
Szintén 5-5000 Ft-ért van eladó

IMET kivehető béléses kordúra motoros nadrág, kivehető protektorokkal, szellőzőkkel stb. Egyetlen egyszer volt rajtam. XL méretű.

HEBO protektor ing, hálós, egy szezont használt, szintén XL méretű.

Én 182 cm magas vagyok és kb 100 kg. Rám mindkettő tökéletesen passzolt.

Elérhetőségek ismertek
knapeti@gmail.com
+36305766662

Alapvetően
pesten és környékén mozgok, de értelmes keretek között, megbeszélés alapján, bárhova el tudom vinni, juttatni.