Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább Sponzored by Z3 ...
Egyébként:
a gépet ha kész lesz fekete metálra fújd le és ilyen kockászásztólfelülről rá tudod mint a viperon a csík csak kockás zászlót áá de bruti lenne
Szegény daninak annyi tippet adunk,a végén aztsem tudja már milyen motorja van
Azér délután mikor elnéztem simsonnak az durva volt
he"?
és húú metál feketére és ilyen récing záászlót a közepén ét de ne pont középen kicsit bal avgy jobb oldalon
KTM 640esen?még szép
Meg 640es léptetővillája kell bele, az öntvény a 638é pedig még lemez , ezt ki kell majd cserélni... de belefér
Lámpát nerakj max streetfighter maszkot
Dobféket meg cseréld le de azonnal Amúgy a 640eseken már tárcsa van (asszem)
Versenypályán pont magasról lesz..om , élménymoci lesz, ilyennél nem nézünk ilyesmit (úgyse akarok vele 100kmeket menni rendszám lámpák és akármi nélkül ami szabályossá tenné )
hátadra kapsz egy Z3 the king matricát odamegyek szünetbe megpaskolom a hátad matricával a kezembe szép volt dani...és már fön is van
Ja és arra készülj fel,hogy ha hajtod,kurva kikúrt okat zabál.Bár nálam ez az utólsó amit megnézek egy mocin a fogyasztás...Gondolom nálad se lényeg...
Hát ha sponsored by z3 akkor rendbe van, de akkor fizess
Egyébként én egy szép cafe racer tipusú mocira gondoltam, de lehet lámpát se rakok rá , ez majd még elválik, viszont az első dobfék jobban néz ki mint a tárcsafék egy ilyen gépen, viszont szarabbul fog, mégha kétkulcsos akkor is, mind1, így izgalmasabb
köszi éjjen Z3 matricát nem kaphat?
Hát nem szeretek gyorsan menni, úgyhogy nem lesz 120-130nál több, de akkor kap egy direkt kakukcs áttételt is
a tökély hogy 115km/h legyen a vége
Az mit jelent? Mikorra legyen tökély? Sajna tuti semmilyen kategóriába nem fér bele, de attól még lehet vele jókat motorozni(remélem )
hallod vhogy úgy hogy kakucsra tökély legyen és akkor jöhetnél te is velünk jövőre
Hát ráhasalva elméletben egy 70kilós pilótával 128at megy, na most ha mocijába belepiszkálok és pörög mondjuk egy 10et, akkor szerintem nyugodtan leáttételezhetem, csak még nem tudom mennyira, majd kéne valami számítóprogi, nincs valakinek? nekem volt egy ilyen táblázatom...
Meg enyhén leis kéne áttételezni
és tényleg pályán akarsz vele menni?jo lesz nézni ha egy jawaval elvered a mezőnyt
A 350esnek nagyon jellegzetes hangja van Tuning 350est még úgyse láttam úgyhogy ess neki
Nem kell utcára megfelelni, kikönnyítek mindent ami bírja..., 156kg a gép száraz súlya és 26Le(eztet írja a kézikönyv) szóval én kb 50Le t szeretnék kihozni belőle, simsonból kihoznak 8Le-t akkor ebből is ki lehet hozni 50Le és kész