Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem spec a volumass 35 volt a frankó.
2 hónap alatt ettem meg egy 6 kilósat, és ennyi idő alatt sok tekintetben (fekvenyomás, guggolás, stb) megdupláztam a súlyt! Zsír is jött fel,dehát én ilyen alkat is vagyok.
A monohidrát nekem tisztán minden nélkül nagyon bejött: 500g kreatintól +3-4 kg testsúlynövekedés +10-15% erőnövekedés és csakis színizomban.
+cink, magnézium, nyomelemek, és aminosavak kurva fontosak, amiből felsoroltam már 1 párat :)
dextróz(említettük már), glutamin, taurin, liponsav, stb.
Mire gondolsz az ez meg az alatt.
jaaa, akkor megnyugodtam
énis imádom a tejet. és fogyasztom is.
egyetértek, nem azt mondtam h egyáltalán nem szabad tejet inni, csak a kreatin bevétele előtt után 1-2 órával nem szabad, mert szétroncsolja a kreatint a gyomorban.
Te porfüggő vagy, én meg tejfüggő
Hát te beteg vagy, tej nélkül nincs élet
Hehe, ezt észre se vettem, ez teljesen laikus embernek is elég dúrván hagzik de legalább már jól is laknál tőle
a kreatinhoz nem elég a szőlőcukor kell hozzá még ez az :)
Meghát sok dologra oda kell figyelni ezzel kapcsolatban. Csakis éhgyomorra, a kreatint csak meleg vízben oldva (másképp nem igen oldódik), tejet kerülni kell, meg még van 1 csomó szabály :)
Helló!Jól értem hogy te testsújkgként 35g-ot eszel meg fehérjéből ezt te sem gondolod komolyan ugye

ott a pont, a nagy vita hevében télleg jó nagy baromságot írtam.
köszi.
Helló!Jól értem hogy te testsújkgként 35g-ot eszel meg fehérjéből ezt te sem gondolod komolyan ugye ember 3,5kg fehérje egy 100kg-os embernél.Mennyi most egy 5kg os vödrös fehérje 20eft tehát te másfél naponta megeszel csak fehérjéből kb 20eft-ot?A kreatin tényleg jó akinek használ nekem semmit nem hozott kiprobáltam a monohidrátot szőlő cukorral a pamp-ot az attack-ot eggyik sem ért semmit ja és nagy mennyiségben nem tesz jót a vesének.Egyedül a myo-max jött be de annyi maszlagot hozott hogy gyözte az ember ledolgozni.Nem vitának szántam csak amit elmontatok nem teljesen hiteles egyébként jók a táplálék kiegészítők csak ahogy montátok tudni kell miből mennyi kell!
ja vágom. hát igen nem árt tudni miből mennyi kő.

mellesleg én most ruháztam be egy kis termogenikus cumóra :) HCA, szinefrin, L karnitin, taurin, stb stb :) jó kis cuccnak tűnik, bár az AminoStartól még nem vettem semmit.
Na majd meglátjuk mennyire hatásos.
Hugom pasijának van új, azt probáltam, jópofa kis gép... csak sajna összetörte egy kicsit az idomokat, és közbe nekiment egy autónak úgy hogy nem volt jogsija... és még meg se próbálta betolni és elhúzni(igazából a kocsinak semmi baja nem estett, csak szokásszerint felbaszta az agyát...)... úgyhogy most várja hogy mit mond a rendőrség...
nem is a vitaminra hanem a fhérjére zsírokra meg CH-ra gondoltam...
baszdki ezzel énis így voltam :) aztán megvettük, és nem bántam meg :)
jó, mind1, nem érted a lényeget... mondjuk az utóbbi fél évben nem tudtam bringázni , de tavasszal újra elkezdek tekerni rendszeresen, várom már a tavaszt, ez a tél nem jó, a tüdöm nem szereti
ezzel sem árt vigyázni. Gondolok itt az RDA mennyiségre, ami egy hatalmas egetverő faszság. C-vitamin és társai, volt már itt is szó.
Okosan kell azt megnézni hogy miből mennyi kell, én azon aszalok a legjobban amikor megnézem az Aktival dobozát, és rá van írva hogy RDA 100%, azt közbe annyi nyomelem meg c vitamin nincs benne ami egy kavicsnak elég lenne a túléléshez :D A sok hülye meg eszi kilóra, nemhogy inkább c vitamint szopogatnának mint én :D 1 grammosat
Dome, inkább hagyj fel a piával, százezerszer jobban roncsolja a szervezeted mint te azt hiszed.
Ha táplálékkiegészítőket szedsz, és nem iszol, akkor leszel egészséges, nem a mostani elveiddel.

félreértés ne essék, én nem vagyok szent, szoktam alkoholizálni, bagózni is néha meg mindent ami káros, de én legalább nem jövök azzal hogy én csak iszom néha, mert az úgy sem káros :)
Én meg kawat nem fogok venni(bár egy kh400 vagy egy h1 vayg h2 jöhet )
akkor éreznéd magad rosszul ha kiszámolnád h mennyit eszel és abban mi van, és megnéznéd h mi az egészséges érték, pl 1 szimpla nem sportoló ember számára...
Nem baromság, ez a véleményem... én rosszúl érezném tőle magam, így érzek, ez van
Igen Dome? és mennyit iszol? megcsekkoltalak már boccs iwiwen, de minden második képeden egy flaska üveggel állsz? akkor miről beszélünk?