Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze, egy fekvenyomópadra szereltem pedálokat, az a tuit
5ropi? akkor télleg jóáron vetted
Én jövő nyáron leakarom cserélni a cbr-t egy 250es hornetre szoval azért maradok a hondánál
várjuk a képeket
és bicaj közbe fekve nyomsz? .
Könnyű a megoldás, kemény 5 ezer forint volt a moci, ahhoz képest egész jó, már csak a blokkja is, az nagyon szép, mindjárt dobok arról is képet...
Néhány mociban van olyan hogy csak akkor lehet indítani ha behúzod a kuplongot, de az csak sebességben kéne nem? Nem ismerem ezt a mocit
Milyen motort vettél vdani?
nah látom a téma megvan
hát én még mindig motorozok de asszem ma fogom elrakni télire
csak még annyi h szerintetek annak mi az oka h üresben mikor a visszajelző is ég az önindító nem enged startolni hiába nyomom csak ha behuzom a kuplung kart... ez általában esős időben jelentkezett 1szer 2szer de ma is pedig csak szimplán hideg volt...
Én a bringára esküszöm, legalább nem kell egy teremben bent lenni, hanem kint vagy a szabadban...
Ha már ilyen sokat tudtok, nem tudtok valami tuti dolgot ami erősíti az ereket, nem nagyobbítja, csak erősíti őket?


Ja és vettem egy motor ma
Ha erönlétre mész sok kardió és kis súlyokkak nagy ismétlésszám szerinten ez a célravezető ugyanis az izom kitartóbb lessz nem fáradsz el hamar a kardió meg az állóképesség javitáshoz kell.
A steroidhoz hozzászolva sokan úgy basszák el hogy egy félét tolnak és a mennyiségre mennek rá meg a kúra hosszára ez az ami nem jó megfelelő kombinációval negyed annyi káros hatássl fele annyi idő allat sokkal jobb eredményt lehet elérni oda kell figyelni a levezetésre és a szervezet saját tesztoszteron termelésének a visszaálítására.Egyébként a kúra után osszeesel mint a samu gatyája.Azon kívül sok a hamis cucc aminek a gyártása során se a higéniára se a hatóanyag mennyiségéra nem adnak sokat.Egyébként a dianabol nem szar csak a napi illetve a szedés intervallumát kell helyesen belőni ja és konbinálni kell winstrollal illetve stanazollal ami a wino hatóanyaga.
hát ja, csak nekem nincsenek konkrét elképzeléseim, hogy ennyi meg annyi kilót szeretnék fölszedni, ennyi meg annyi súlyt kinyomni. Egyszerűen beparáztam a nyáron attól hogy (érettségi után) két év aktívabb testmozgás nélkül nem bírtam végig 20 percet a Kakucsringen. Ja és arról nem is beszélve hogy röhögve mutogatják a volt osztálytársaim hogy milyen poén hogy még csak 22 évesek de már milyen kis fasza sörhasuk kezd nőni mióta melóznak és nincs tesióra.
én is szedtem attackot, és tök jó íze volt. azt hittem a kretinra mondod h annak van. most már sima monohidrát mert ugyis reggel tolom a kreatint vagy edzés után, aztán iyenkor meg minek nekem NO fokozó.
Egy szóval nem mondtam hogy a kreatinnak van értágító hatása hanem az attacknak kompletten igen van benne nitrogén oxid fokozó ami a jobb szállításért felel magyarán kitágítja az ereket akik szedték olyanok voltak mint valami érháló én nem mert viszonylag fedett voltam de az erek igy is átsejlettek nálam is és nem csak egyzés közben hanem a feltöltés után mindég sőt a cimbimnek mindég fájt a feje és mikor abba hagyta elmult akkor szerinted volt értágító hatása ja és én tapasztalatból mondom mert szedtem.
hát ez igy elég gáz tényleg:)
le kell menni terembe.
nekünk is van otthon valami de 9kg-os rúd, 70 kiló felett nem is nagyon merem terhelni...
hátgépre meg van 45 kg, azzal lófaszt nem érek... de ha nincs időm lemenni termezni, leszoktam néha napján járni mert ugy átozgatni meg iyenekhez jó. pl most 1 hónapig csak lent voltam és qrva jót tett amikor visszamentem terembe, csak a hátból kellett viszavennem.
én kb. csak olyanokat tudok csinálni. Az a gondom hogy van nekünk a garázs-szinten egy kis házi konditermünk, de a fekvenyomópadhoz nincsen állvány ezért a földről kell fölvennem a súlyt és utána leülni vele a padra, hanyatfeküdni és csak utána elkezdeni a sorozatot. Aztán vissza a földre és utána előlről. És 50 kiló fölött már kicsit kellemetlen a hátamnak ez az odavissza pakolgatás.
meg sok gyakorlatot lehet ízületkímélően is csinálni,és mivel feszítve marad az izmod hasznosabb is
szteroidokat ész nélkül... ameyik vizez attól qrva pufi fejed lesz, lásd dianabol és szar társai.
igazából a szteroidoknak is megvan a saját kultúrája, ha ésszel csinálod akkor nincs para és mértékkel. aza baj h itthon ez abban merül ki h zsákszámra zabálják a naposimot. ami után össze is esel ráadásul. ezeknek a melléhatása egyébként a magas vérnyomás is... vannam biztonságos cuccok, winstrol, durabolon, stanozol... csak persze szúrni kell meg drága, az ugy már nem ok... (mondjuk winstrolnak van tabis fajtája is)
az izületi is ettől van. bár h bevizesedsz az nem rossz neki de általában oyan erőnövekedést kapsz egyik hétről a másikra ami akár 1,5X is lehet. ezt nem bírják az üzeletek és szétmennek... egyik gyerek oyan gyenge volt h 20 kilós rudat 1er azaza egyszer tudta kinyomni. 3 hónap szétnaposimozás után 120-al szériázott... jó cuccok ezek ha be mered őket vállalni.
na akkor szakértői feladvány:

volt nekem gimiben két osztálytársam. Két igazi lúzer szopógépek.
Az egyik az a bizonyos testnevelésből föl vok mentve típus, a másik meg egy 100 kilós zsírsertés.
Kurvasokat cinkeltük őket de ez nem tartozik a feladványhoz.
Szal 3.-ban mindketten elkezdtek gyúrmázni. 1 év se kellett hozzá és ahogy kell, igazi izompacsirták lettek.
A kövér gyereknek viszont azóta folyamatosan vérnyomáscsökkentőket kell szednie, állandóan vörös a feje és kurva ingerlékeny.
A másik srácnak meg valahogy tönkrementek az izületei és abba kellett hagynia a kondizást, mely hatására úgy néz most ki mintha hájból lennének az izmai.
Várom a megfejtéseket hogy miket szedhettek!

Ja az egészben az a csattanó hogy belül ugyanolyan szopógépek maradtak mint voltak és szinte biztosra merem venni hogy még mindketten szűzek jelenleg is
nem értágító hanem sejtvolumen növelő, ami minden kreatinra (kivéve foszfát) igaz mivel vizeznek....
értágító meg iyen hatása nem a kreatin-tól lehetett hanem azért mert NO fokozó is...
A daily one-ban benne vannak a vitaminok nyomelemek azon kívül béres csepp kurát csináltm Az általad említett dolgokból sok megtalálható a 100%whay-ban+universal amino 2700 -at ettem+csirke mell rízs mégsem használt a kreatim sőt az attack sem pedig az álítólag olyan embereknek való mint én akinek a kreatin nem használ, olvass utána az értágító hatás megvolt ami ugye a több hatóanyag szálításhoz kell de ezen kívül semmi.De valakinek használ és dicséri ez van.
és 8 ponttal nőtt a bátorságod, 12 ponttal pedig a szerencséd... vagy nemtom hogy hívják ezeket a szerepjátékos marhaságokat
a dextrózos fehérjés banánturmix ne is mehtne mással mint tejjel:)