Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és talán elmondhatom, igaz nincs testépítő testalkatom, de sportosnak sportos.
Nem tegnap óta sportolok, és soha semmit nem vettem be, se testnővelőt vagy mit, se izom növelőt se semmi szart, se táplálék kiegészítőt.

normálisan táplálkozok, amit edzéseket, esetlegesen termekben ha van idő lemozgom.

és láss csodát soha nem tört el semmim, soha nem voltak problémáim! vagyis nincs rá szükségem.
egyébként Ðome€ nagyon szívesen meghallgatom, hogyan néz ki egy olyan napod amikor lemész terembe edzeni,...
szentgyörgyi
én nem fikázok csak egész nap ezt hallom kb. azt nem értem, ha valaki nem kompetens valamiben akkor miért mond róla hülyeségeket meg olyan véleményt ami azon alapszik h nem ért hozzá semmit.
és a kreatin nem csak testépítőknek normális hanem minden sprotolóknak. testépítők szedik az etil észtert meg a monohidrátot, de a foszfátot szed mindenki más is pl kajakosok, futók egyéb sportolók mert nem vizesít.

Tyt: ja a c-vitamin a másik kedvencem. ott van az asztalon nekem porban, 400gramm. napi ajánlott 60mg. és iyen kérdések h akkor ez neked most évekig elég lesz-e meg minden. furcsa módon szentygyöri albert is napi 1 grammot fogyasztott meg neves táplálkozáskutatók nem ritkán 10gramm felett. de ez megint hüyeség, sőt veseköved is lesz meg rákot is okoz...
na hát pont erről beszélek... károsítani a szervezetet... ez mindenkinek az első benyomása, szines dobozokban árulják a drogot itthon...
utána kéne járni mondjuk dolgoknak h valaki benyom egy tömegnövelőt abban mi is van... maltodextrin... azt a qrva már a nevéből is látszik h csak káros lehet, bár igaz h a cukrászok csinálják meg egy egyszerű nyomorék szénhidrát fajta de, akinek fogalma sincs róla az tudja hál"Istennek h az káros...
protein... ez is elég misztikusan hangzik nagyon. ez is csak káros lehet, h tejből tojásból meg szójából igy ugy kivonják a fehérjét... a kazein szintén nagyon gyanus már csak a hangzása miatt is.
kreatinról meg a legtöbb faszság van, h rombolja a májat meg minden. ott van benne a vázizomzatodban, folyamatosan mást sem csinál csak károsít téged.

inkább eszünk szemét mindent tartalmazó virslit meg gépsonkát meg párizsit. na látod az az mit elvből nem kéne enni, meg a sok szemetet, nem egy full egészséges táplálékkiegészítőt.
hiába jársz terembe h fogalmad sincs h a terembe járáson igazából nem sok múlik. a kajáláson múlik sok , de erről senki nem akar tudomást venni, inkább pofázunk h káros táplálékiegszítő és mellette jókat alkoholizálunk mint te.
ezt magyarázzuk neked, természetes, benne van a szervezetedben ebben a percben is, és abban a húsban is amit megeszel. ebben neked mia tököm természetellenes?

kb olyan mint amikor napi 1g c vitamint benyomok. lehetne rámondani h nem természetes meg a testépítőknek jó? ez hülyeség!
a testépítöknek lehet természetes! én nem vagyok az
leírtam! és én a hagyományok híve vagyok...
nem fikázott bencce, csak arra próbált rávilágítani, hogy ne ítélj el valami teljesen természeteset amíg arról nincs semmi fogalmad!
a kreatin por tápanyagbevitel, akármennyire is nem úgy gondolod.
és hidd el az a hébe hóba icipici alkohol 1000x károsabb mint ha egész életedbe napi 5kg kreatint benyomnál... a kreatin ártalmatlan cucc, jóbarát, segítő :))
meg különben is ezt mindenki döntse el, micsinál a saját szervezetével! és mondja el a véleményét!

de ne fikázza a másikat, mert arra allergiás vagyok! /bencee
természetesség: vitaminok, zöldség gyümölcs formátumban egészséges ételek. lehet ez mindenkinek az, de a por az nem éppen természetes tápanyagbevétel.
ez van!

nem dohányzok, nem károsítom a szervezetemet semmivel (pici alkoholt leszámítva), legyen az akár vmi por, akármilyen stimuláló szer, akár vmilyen szar.

köszönöm nekem nem kell, én inkább az edzőterembe fogom tölteni az időt, és nem port fogok otthon zabálni.

és ez nem hülyeség csak elv, ennyi!
jó nagy hülyeségeket tartasz be, arról meg h mi természetes és mi nem, fogalmad sincs
a disznóhúsban is van kreatin, csak abból nem tudsz elegendőt bezabálni :D
nekem akárki akármit mondhat, ez nem természetes! Lehet vkinek teljesen természetes ez, de nekem van egy nézet, amit szigorúan betartok.

én azért sportolok, mert szeretem, legyen az akármi. Jelen esetben én kézilabdázok, oké láma sportnak is tartják pedig, ha vki testközelbe van ezzel már máshogy látja.

tehán én sportoltam nagyon sokat, már lassan több volt mint hobbi, DE szigorúan természetesen és én szemszögemből ez elitélendő!

Sport = fizikai munkával megszerzett erőléttel üzőtt vmi
ja. a kreatin egy energiaháttértároló molekula, ami normális módon is jelen van a testünkben, így csak megemeled a szintjét. ennyi. mintha többet jobbat ennél. (TF rulez )
jo de mikor egy 115kilós fiúka akarja a ringben kitaposni a beled akkor azé nem árt tudni hogy midnent megtettél hogy növeld az esélyeidet.
milyesmit? aki kihasználja a kreatin adta előnyöket, az nem ciki. Szép kis telj.növekedést lehet vele elérni, ha ügyesen csinálja az ember.
és természetesen legális, nem doppinglistás. stb.
gyengék vagyok, ahelyett hogy az edzőterembe készülnétek!

én soha nem szedtem semmi ilyesmit, amit szereztem mind kőkemény sportolás útján, meg kondi terembe sem nagyon, csak az elmúlt pár évben szoktam járni...
jóféle transzportrendszert ne hanyagold a kreatinhoz, anélkül lószart se ér, de sztem tudod :D
énis. és közben még veszek sztem egy külső hőmérőt a motorra csak úgy, meg kreatint iss.
én igenis hasznosat csinálok!
é-é-é-é-r-r-t-t-e-m-m-m...nincs otthon melegviz! kicsit hideg volt a tisztálkodás