Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább csak 30ast , hát a két hengernek közös beömlője van, most elmagyarázni nem tudom mert mindjárt bealszok , de bikepicsen találhatsz sok képet róla...
hány kilo lehet?140-50 biztos van,nem?meg kb 27 lo*2=(start menü-számológép:D)54lo és 110-130kg között lesz...az szép lenne
A trabant is 2 henger 1karbi és az forgótárcsás.A 350es jawanál hogyvan ez megoldva?Sztem tegyél rá 2 db 38 as vagy 40es-t
Hát jön is az biztos , egyébként meg nem marad gyári, egy olyan 30kgot le szeretnék faragni a súlyából , a teljesítményt meg minimum duplázni (hengerek reszelgetése, rezó kipuff, és egy membránt kéne még beszerezni, bár egyenlőre nem tudom hogy hogy szerelem be, és hogy csak egy karbi legyen, vagy inkább kettőt kéne valahogy belefaragni, mind1, majd kiderül ha szétkapom és látom magam elött)
csáó jövőre akkor kakucson YZFR-125 vs CBR 600RR 1működő hengerrel pipa lehúzás powaa
na mennem kell! Aztán jók legyetek! CSAK HA MUSZÁLY!
V8 3ütem és olyan kicsi mint egy NSR 125
nah megy a barátokközt!
én ugy hallottam h v8as
nekem van egy,45 lovas azt mondták,ora szerint 210et mentem,de még ment volna a csillagos égig,csak nem akartam minden sebességi fokozatban kerékre áll,egykettes ninnyát aláztam vele!


3- ütemű, ja wankel motor van benne mi?
hülyegyereket ne vedd sértésnek
280at megy hülyegyerek és 122550kmnél akadmeg!büdös de hangos!3ütemű!
Mi a véleményetek a cbr 125ről?Azthallottam 180 a vége de nem megbízható és sok olajat is fogyaszt,meg aztis mondták 10 eztrenként dugócsere.Ja meg fűnyíró hangja van és füstöl,büdöset fingik.Igaz ez?
jah és ha így haladunk(lassan már csak egyedül maradok) akkor behozzuk a JBK-t!
csak viccelek!
ha lehet szitkozodás és a honda 1* legyen benne:D
Hát igen azok szar mocik ennyi...
A CBR jó motor.mehet még 5 oldal off aztán megint benyögök vmit
jah és 1 oldalon 8 hsz-em volt!kezdek pihent lenni:D
köszi
Hát mivel ugy láttom egyedül vagyok cbr-es most elnézük a dolgot most az egyszer!
hát sztem jobban jártok vele,mint mi a (mil)kivéy-ekkel bár különösebb panaszom nincs rájuk,egyszerűen szarok (ha valakinek az van,akkor nem gondoltam komolyan )