Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"azért én már MOTORT veszek"

és eddig ez miért nem sikerült majomfejű? szemét fos CBF-edet nem mondanám motornak. ami nem sportmotor az egy technológiai szar, te meg egy puhapöcs vagy... nekem megjött a mocim és mintha másfélszer legalább erősebb lenne... majd dobok képet.
szoktam edzeni. geci nagy csicskát csináltál magadból tegnap. és még egy önelégült fasz is vagy mivel nem ismered be hogy közöd nincs semmihez te kis szarjancsi...
nem autó, bicigli! kb

kicsit megtoldom és veszek egy 600rr, haz az már vmi. tehát erről ennyit
de látod pont erről van itt szó. Az hogy az elveid annyira buták mint az állat.
Miért basznám el az életem? kreatinnal? ezt magyarázom, ha felfognád amit írok. BENNE VAN A KURVA SZERVEZETEDBEN MOST IS! akkor kibaszott káros lehet................................................

mell
esleg közel sem 1,25ért hoztuk el.
jah, bocsánat, akkor meg annyiért pláne...
mellesleg itt elvekről van szó, és ahhoz semmi közöd mit tartok jónak vagy rossznak!

a te életedet úgy baszod el ahogy akarod!
1.25
miért ,az rs tán autó?
én meg szánalmas rst, pláne milla környékén, azért én már MOTORT veszek!
hát ez egy tipikus "valamihez értő - teljesen laikus" értelmetlen vita volt.
Na nem találjuk meg a közös szót azt kész :D Én se vennék a büdös életbe NSR125t :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ne veszekedjetek mert akkor én egy bús-bús panda leszek!
Yamaha is volt!
Már láttam Akkoris szar Demég mindig jobb mint a yzR-M1 vagy miapicsán ült rossi
Azt pont elfogyot!
Nézd meg az adatlapomat! ott van rajta!
Az szar Desmosedivi RR-t kell venni pályázni
Helló! Vettem ma egy pálya motort! Honda RCV 211!
Unokatesóm betegsége miatt nagyon lefogyott, ilyen tömegnövelőt kapott hogy visszaszedje (ő úgy hívta csirketáp ) és az orvos írta fel neki, össze is szedte magát, sztem ebbe semmi rossz nincs
várom sok szeretettel, de akkor lenne ez a legjobb, ha ismernél és látnád micsinálok és hogy csinálom. és akkor megkérdezhetnéd hogy miért csinálom ezt.

egy vmit garantálok, porozni soha nem fogsz látni.
köszi a képet, viszont neked.
majd ha nem minden második képemen piával fogok pózolni (mint ugyebár egyesek), akkor megkérdezem tőled hogyan is kell egészségesen élni...
zárásul ennyit, és mint mondtam "mester" hozzád fogok fordulni, tanácsért, de ilyenre nincs szükségem mint az elején is mondtam! És maga döntse el mindenki mennyir károsítja a szervezetét, vagy sem!
-ot
na hát itt tetted fel a koronát a fejdre!

a kreatinhoz még más molekulákat szoktak kapcsolni. pl egy vizet és igy lesz a kreatinmonohidrát vagy megint mással a kreatin etil észter ami jobban oldódik pl... és a kreatinfoszfátot az egy másik formája. nem sima foszfátról beszélek.

miután többszörösen leégetted magad, szerintem olyan témához kéne a jövőben hozzászólni amihez értesz.
és még annyit hogy megértsd, az összefüggést

nem ettem soha foszfát plusz és nem tört el csodák csodájára semmim... így talán megérted.
"de a foszfátot szed mindenki más is pl kajakosok, futók egyéb sportolók mert nem vizesít." te írtad!

de igérem, ha technikai tancsadásra lezs szükségem vagy edzés tervre, hozzátok, zsenikhez fogok fordulni!
ne haragudj de egyre nagyobb hüyeségeket mondasz... mi az h testnövelő meg izomnövelő?
fogalmad sincs az egészől, sem arról, hogy a szervezeted h működik ha ilyeneket hordassz össze.
és h a töréshez mi köze van a táplálékkiegészítőknek, na az tényleg a csattanója az irományodnak.