Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja meg a kerék csapágyak vannak beállva! 3-man emeltük meg és raktuk be az utánfutoba....
Hát nem hiszem h a gyerek lecserélné esetleg motora vagy kp! Most idén mikor még meg volt a derbi akkor hozta ki faterjával börzére!
dehogynem!sztem ha fele annyira örülsz neki mint én az mz-nek mikor meglett...hazauton...hát...le nem vettem volna a futorol a szemem! komolyan 20 tekilával nem volt ilyen jokedvem!
Asszem 20 ezer FT, de alkú képes!
Na és az mennyi?
Hát idősebb gyerekkel már csak ez van..., én is többet kapok mint a hugom...
El se hiszed mennyire örülök ennek az ócskavasnak
Ugyan ilyen 350-es jawa-ja eladó havernak és teljesen egyben van a motor, minden megvan hozzá csak a blokk be van állva azt ennyi!
biztos jo ilyennel foglalkozni,ha lenne jo áron vmi én is szivesen vennék így barkácsolásra.de se idő se semmi
nálunk azt a nővérem kap.kb fél éve győzködöm ősöket h ha vmennyit ér az életem hadd kapjak már karácsonyra egy vmi ruhát magamra.tesom meg megemlitette h kéne 1 laptop.másnap utalva lett neki a pénz!
De már véget vetettem neki , kiöntöttem a tank tartalmát..., 24. éig most nem nyúlok hozzá, viszont akkor fogom és az utcsó csavarig szétkapom , csak elötte rendet kel rakni a sufniban , na az kemény meló lesz
Ez csak olyan apróság volt, mert már kaptam egy laptopot (de csak ócsót)
jah mi a motoros ruhával vagyunk így,amiről én semmit sem tudok elviekben,gyakorlatilag pedig már sáros nem tudom h fog kinézni így a karácsonyfa alatt...
Ki mondta hogy müködik? ha beindulna hazaj9ttem volna vele a hegyen, mert légvonalban itt van egy köpésre a hely ahol vettük... így kicsit meszebb volt...
Azt mondta forog a motorja, de se gyertya nincs, se trafó, és a tankban már megindult az evolúció
jo csak azt mondtad h működik,a fene se gondolta h nem mered bevállalni a hazautat
Még nem ültem rá, első fék nem fog, hátsó mondjuk fog, de ez még kimaradt, mondjuk tökmin1, gurulhattam volna, szomszédok már úgyis hülyének néznek(talán jogosan ), majd gurulok vele karácsonykor, mivel ez karácsoni ajándék fatertól, szóval erről még nem tudok
Elmentünk érte peugeot boxerrel, és csak ki kellett tolni az udvarból és feldobni a platóra... egyébként meglepően jól gurul...nincs is annyira berohadva, telókkal szerintem még meglesz a bajom, de nem baj, azért vettem hogy legyen mit szerelni...
Cafe racer lesz belőle, de csak így hobbí szinten, mert igaz hogy rendszáma van, meg adásvételi is van, szóval nem lopott..., de átalakított mocit itthon forgalombahelyezni...
ha te mondod...pedig semmi ilyen szándék nem vezérelt akkor ugy kérdezem h ahova vitted oda rajta ülve mentél?

Vicces vagy
kipuff, gyújtástrafó, tanksapka, dekli meg az ülés alatti doboz nincs meg, de a jobb dekli megvan, bár úgyese kell nekem, teljesen lecsupaszítom
lábán jöttél vele haza?
Blokkja nagyon szép, átfordul, sőt nem zörög a dugó, nagyon széppen jár, amin csodálkoztam...