Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bár lehet h az RCV-be fog belekötni amit vettem!
Én is szeretem az MZt de csak mert aza monogramom is amúgy még nem ültem MZn szal...
Mz egy szar
Na aki az mz-t merri bántani annak kitöröm a nyakát az egyik legjobb motor! A mai 2t-ek nem fognak ilyen sokáig az uton menni mint az mz!
sztem most hogy így megnéztem az adatlapod felnéz , első kép MZ.szal azzal fog oltani a hülyék mindig logikusak
! Jöjjön csak majd megint röhögök rajta!
vigyázz mert ha elkopik a 2t dob jön azt leolt megint téged is,megint rácsodálkozik hogy cbred van .
tank az nem érdekel, kipuff érdeklne...
Lehet, hogy egy havernak vannak cuccai a jaffádhoz, tank, oldalborítások, mittomén, sárga mint a tied, megkérdezzem?
kit érdekel a pénz,küldöm akkor ha tetszik.adsz elérhetőséget?
Jó az a 125ös mz... azt is elfogadnám, pénzem az nincs rá
hirdesd meg!
Most értem haza, elmentem motorozni a -5fokban de élveztem!
arra nincs 5letetek h mit kezdjek egy cagiva prima 50sportmotorral? eladó amugy de nemigazén érdeklődnek
nekem sem tetszik,de ez az,ami van.szimo az apám "történelmét" jelenti,ezért nem nyulhatok hozzá,meg amugy is sajnálnám.mz meg nekem jelenleg a "nagymotor",a legjobb motorom,az utcai motor stb,ugyh ez is kizárva.még tán verhovina van vhol a padláson.hidd el nekem is jobban tetszene ha mondjuk lenne egy nagy JAWA-m vagy pancsim
repsol festés .
De gyilkos ötletekből tudnék egy párat mondani
Az a baj hogy babetta nagyon nem tetszik, így nagyon tuning ötletem se lehet mert nem fog ment a gép...
nem vagy tul kreativ
Akkor nincs
szakértelem nálam is hiányzik nagyrészt,meg amugy sem engednék meg itthon h farigcsáljam a szimot.viszont van egy babetta,azzal bármit csinálhatok...ötletek? (gyilkos ne szerepeljen benne)
10 évesen már autóba is újítottam fel blokkot
Hát én 5 évesen már kint hegesztettem faterral
Nekem nincs rá keret,nem használnám és akkora műszaki szakértelmem sincs,hogy komolyabban hozzányúljak,inkább csak az apróbb,egyszerűbb melókban venném ki a részem. Meg faternak volt régen pár 20-asa,21-ese.
Csináljak neked ilyen képes összerakási segédlete mint amit a legóhoz szoktak adni?
mert összerakom aztán 30nél kilövel a dugó átszurja a tankot csupa benzin leszek