Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert nem romlik el,meg nem gyilkoljuk egymást,nem arcoskodunk a fórumon.Nemúgy mint az Rs125 topikba
Mifelénk sajna csak ilynek voltak/vannak is
egyébként nem tudom megfigyeltétek-e h a cbr topicban már oldalak ota nincs szo cbr-ről...
èz-t kell venníi az jó motor
autosuliba jawa?az igen
Ahha deaz autósulis tanulómotor volt,szarrágyilkoltuk
Köszönöm a különórát Jawa mester!
mentél a javával?
Én azt bírtam,hogy 1ben totál remegett rázkódott mindentcsinált majdszétt akart esni.Beraktam neki a 2est és onnan ment csak szépen
Ma majdnem hánytam a málnástól
Kibaszott jó verseny jawak vannak amugy.Jó eredményeket értek el,salakversenyeken meg végigvertek mindenkit és nyugati csapatok is indítottak jawakat.Csak a szociban nemtudtak fejleszteni és tönkrement.Legelterjedtebbek a 175,205,350.350 főleg katonaságnak és ebből volt 350 california megnevezéssel,ami amerikának készült és kurvajó.

Nagyjából ennyi a történelem
Szerintem bár csak tippelek 140-150 km/h legalább!
Valoszinüleg a piacra bekerülis miatt, versenyképeség (de ha nagy hűlyeséget mondok akkor sorry nem ismerem a jawak történetét)!
hát nem tom mennyit megy egy jo 350ccm-es jawa
Nincs vele különösebb baj,csak az mz jóval megbízhatóbb,meg jobban is megy mint a jawák.Meg olyan precízebb az egész,a jawánál meg minden olyan nagyjából van csak
Selytettem!
nah most meg mindjárt jön vdani h nehogy baszogasd a jawakat!
Csehszlovákal sincs szerintem baj , bár az még nem volt a kezem alatt , még jawat nem szereltem , csak jó öreg NDK-s MZ-t!
2en vagyunk!
Csak hülyültem,sztem jókis gépek az mz-k,sokkal jobbak mint a jawa-k.Látszik hogy keletnémet Nem ócska cseszlovák
HALOTT EMBER!
bejön a dokinéni a városi korházba mi?