Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt inkább annak a megítélésével van gond h "cucc".... mi a cucc? neked a fehérje cucc? az amit a húsban is megeszel? az cucc? mert mi ezekről beszélünk....

téged inkább az anabolikus szteroidok riasztanak el, de arról szó sem volt....

a dohányzás téma. Feltételezem szoktál járni szórakozóhelyre/kocsmába/bulizni, netán dohányzik valaki a társaságodban. Megsúgom, ezeken a helyeken heti 1-2 alkalommal épp annyi káros füstöt összeszedsz, mintha dohányoznál napi rendszerességgel. Szal gyújts csak rá nyugodtan :)
zárásul annyit elvek:

nem dohányzom
nem nyomatom a cuccot magamba
nem veszek magamnak soha Suzuki motorkerékpárt

De ezek nem azt jelenti hogy rosszak, sőt suzukit dicsérik, és, mégsem fogom a véleményemet megváltoztatni. lehet anyázni, lehet szindi, nem érdekel, aki olyan kapcsolatban van velem, meghallgatom a véleményét, ha van hozzászólása, és ennyi, ettől még nem fogom ezeket megváltoztatni. ezzel a témával így nem fogok foglalkozni.
semmi baj a véleményeddel ha nem baromság és nem baszol fel vele minket :D
Igen, errefelé szoktam tanyázni, én is csak egy véleményt mondtam...
na most megpróbálom szemléltetni az elveiteket.

"nem eszem spenótot mert az szar. igaz hogy sosem ettem még, még csak meg sem kóstoltam mert az szar. Olyan zöld izés trutyi mint a fika, és tuti hogy fika van benne, ráadásul tuti valami szintetikus fika. Ja és nem is tetszik, meg hát elvből nem eszem zöldséget. Mert a zöldség rákot okoz, mondták a tévében. Ja igen, mellesleg már sajtot sem eszem mert az is rákot okoz. Ja igen és azt is írták a blikkben hogy a győzike nem is fogyatékos, meg hogy nincs megrendezve a balázs só.."
tök jó... Tyt és Bencee mondja az igazát, hogy egészséges.

én mondom hogy lehet az, elismerem, utána kell olvasnom, de ELVből nem nyomatom magamba az ilyeneket.

italmoly, meg szánalom, őt torkon szarom, mert számomra egy senki.
Egyébként jó kis gép, de ennyi pénzért kizárt hogy vennék egyet...
erről van szó.
a büdös életben nem fogsz tudni megennyi disznóhúst amiben 5-10 g kreatin van, vagy annyi tejsavófehérjét, ami testsúlykgként 35 g -re jön ki. Pedig nem árt, csak használ.
elmondta a véleményét, nem kell leugatni!

és itt nem arról van szó hogy káros, vagy sem, hanem elvekről.
vdani már ne haragudj pont neked kellett idejönni és beleugatni. Én sem pofázok bele a tengerimalac tenyésztésbe hogy azok milyen büdösek, meg a japán stílusú szobarész készítésbe merhogy kurva kényelmetlen.
na faszom sok az eszkimó. előre kérem, aki így gondolkodik mint ez a 2 jóember, az kérem magába tartsa, bencce és a saját idegállapotom érdekében.
uff
oké, lehet okosabbak vagytok, de én elveimről beszélek, és beszéltem egész idáig, lehet nincs igazam, de attól hogy én micsinálok, ahhoz nagyon semmi közötök.

lehet ha nyomatnám magamba az anyagot semmi gondom nem lenne, de csupán elvből nem teszem. ennyi
a porra azért van szükséged mert nem tudsz annyit enni. és azt megiszod...
okok.

amúgy bencce jókat mond ám, csak sztem már felkúrta magát :D
Én sem szednék vacak porokat, egyszerűen szarul érezném magam a tudattól hogy mindenféle mesterségesen előállított(igen természetes dologból, de a ciánt is abból csinálják...) cucctól nőttek az izmaim, és ha ezek nem lennének, akkor még sehol sem tartanál...
italifasznak
ha ez nekem szólt, akkor picit fogd vissza magad. nem mondtam én rád semmi rosszat, meg amúgy sincs veled semmi bajom.
egy olyan témában próbáltam állást foglalni, amihez mi értünk, te meg nem (nem mintha ettől te kevesebb lennél, csak mondom). Ilyenkor kell elfogadni ha valaki okosabb. Nem váltig állítani a nemlétező igazad.

úgy látszik ez az NSR dolog nagyon megbántott az éjjel, pedig azthittem észreveszed benne a viccet. Főleg hogy egy kilóméter smiley volt utána.

de ha te azthiszed hogy az rs bicikli, amit alámtoltak, és én emellé még egy kis pöcs is vagyok akkor tedd azt :)))) ezen csak mosolygok!
ilyen még az hogy elvből nem dohányzok. semmi különbség nincs a kettő között
mert más ugyanúgy rágyújt.
hát Dome szerintem te vagy kibaszottul szánalmas, gyermeteg és csőlátású fasz. Az etiópiai gyerek is megél ugy h nem eszik semmit. AKKOR TE MIÉRT NEM ANNYIT ESZEL TE FASZ? elvagy abból nem igaz? legalább fognád be a pofádat te semmit nem értő.
gratulálok... só.... fingod nincs mennyi fehérjét kéne pl enned meg iyenek csak ugatsz bele a nagyvilágba
felesleges mondani, még olvasni sem tud!
az nem CBF italymot, hanem yzf600 thundercat, csakh felvilágosítsalak :D
és leszarom mit toltak alád a szüleid, mert az egyenlő a divatmotoros kategóriával!
nem értesz. úgy beszélsz a kreatinról mintha valami előre kiszintetizált tetrahydroxy methamphetamine lenne :)
hallod buzi gyerek rád senki nem kiváncsi huzzál anyádba! nem is, ez erős volt, menné a kis buzis dolgaidhoz
tudod létezik olyan például hogy megvan a szervezet szükségelete, minimális, ami alá megyünk gond, ha több, akkor is gond lehet, lásd pl só meg sorolhatnám...

minden benne van aszervezetünkben, ezek után te döntöd el, és szánalmas az anyád már bocsánat aki nem tanított meg dolgokra.
aha tutod 125 ccm és 35 ló. a tied meg 600 és 100 röhely bazmeg röhely. játszd kemény faszt hogy 600-asod van, csak kurvára nem megy úgy ahogy kellene. Dome te egy nevetséges állat vagy.