Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz egy müködő simson , egyébként mért faterodat kéred, rakd össze te, egy simson egyszerűbb mint egy doboz legó...
hasonló gondod van csak szólj!
abba nekem mi az élmény?
Én nem fűzök senki, egyedül csinálom...
Köszi, úgy hiányzott már
ha átdobod én összerakom neked, sajna értek a simsonhoz
én is mondtam faternak hogy nagybátyám simoját (18évesen vette cirka 35évvel ezelött )rakjuk rendbe de sajnos fater nem ér rá hiába tudna segíteni az összerakásban az meg nem poén hogy évekig elfoglalja a garázs felét a szétpakolt simo
Én fateromat fűzöm - hiába - ,hogy csináljunk meg egy P20ast vagy 21est vmi hasonlóra(színek,kormány,faridom) sok idő,munka,de lenne kedvem hozzá:
de ha nagyon hiányzik...MILYEN NAGY SZART VETTÉL . csak vicceltem:)remélem szép kis gép lesz belőle mire kakucsolhatunk kiváncsi vagyok mit hozol ki belőle én is tök szivesen megcsinálnék egy ilyen gépet de egy valami hiányzik hozzá...szakértelem
majd szól!most szerintem a 2t dobogat baszogatja aztán majd jön...
Érdekes, senki sem szólt még be hogy milyen nagy szart vettem, pedig vártam hogy jön valami italymot féleség...
de ha direkt egy veterán gépet szeretnél venni...
a 638 as azmáer elég jó,ennél öregebbet nemnagyon éri meg venni...
Jaja meghát miafasznak nyomaték? Én aztszeretem ha pörgős...Amugy sztem ez 80 as évek közepéből való
Hangolás kérdése..., meg hát a 250es az egyhengers
De valaki megmondhatná mikori a gép, mert fogalmam sincs, ez a tipusa: TLJ 638 504st
Van valami honlapot ahol rendszám alapján meg lehet nézni milyen gép is az?
a 250 es jawa annyiból jobb,hogy sokkal nyomatékosabb mint a 350
Én holnap megrendelem a karácsonyi ajándékom
Hát ritkán találkozom a srácal , de ha össze futok vele akkor megkérdem! Na megyek! Csáó
Mondtam hogy fogok venni, úgyvolt hogy nem ma, de fater meglepett...
Ja már látom 350es Csak a műszerfalat láttam,aztis csak a kisképben nemmentem rá,ezért hittem hogfy szimson Ezígy jobb mint egy szimó
Nincs véletlenül gyújtótrafó meg tanksapka? Nekem csak az kéne, na meg kipuff se ártana, bár azt csinálni akarok, de addig próbálgatni jó lenne az eredeti is
simson? nem értelek
Ez kurvajó REkd rendbe,tavasszal már kakucsozni fox a 9le-s szimóddal
Pedig tuti kis rc autó ez , mind1, úgyis még egy csomó dolgot el is adok még erről is...