Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az, mondom hogy sor 4, vízhűtéses, ugyanolyan blokk van benne mint a gsx ben, nem tudom miért hívják gsnek ilyen gs-t nem találtam egyet sem, mind1...
44? Van az 34 is! Bocs,de az még sima léghűtéses Bandit szintű blokk,nem? Idomos,sport sor4esek 40-45 lóerősek. (nem okoskodás )
Akkor hol a gond? Úgyis 2t fun vagy nem?
ugyanaz mint a 125ösé, és csinálni is tudok...
ezesetben énis a suzukit venném,a dzsilerára gyújtást sztem úgyse kapsz
gs 250 sor4es 44 Le és jó állapotban van...
Na hát kiderült hogy a suzuki csak 120km e van és félútig elhozza a gazdája... ráadásul üzemképes jó állapotban van, gilera rosz állapotban van és nincs gyújtása, a kawasakinak meg szar az egyik karbija és kúrva messze van, szóval lehet lesz egy suzuki gs 250em, majd adamfzrel megyek versenyezgetni
Kawát nevegyél mer szétthullik,gs 250?Az invalidos motor olxyat se vegyél
a gilera az nem is mebrán rtáadásul hanem tárcsás vezérlésű is... az egy nagyon komoly motor..
Mind1ikhez nehéz alkatrészt szerezni
dzsilerát vegyél
Amugy mire akarod használni?
áááá, vehetek most egy mocit és nem tudom melyik legyen
Mindegyik tetszik végülis:
Gilera ngr 250 (ehhez húz a szívem, 2t és ez van a legközelebb, 180km )
Kawasaki z250a(2 hengeres 4t)
Suzuki gs 250(4 hengeres 4t, igen, megfogadtam nem beszek ilyet..., de hát már nagyon elvonási tüneteim vannak, ez van a legmeszebb, de ha elhozza a mocit akkor ez lesz...)
nekem 2 is van most
Nekem is volt 1 macskám Nagyon szeretett engem
Gilera topikba belinkeltem amugy neked amit kértél csaak csehül van
nekem most csak kutyám meg cicáim vannak
hehe én meg a nagy ronda éjszakai lepkéket útálom, a pókokat kigyókat nem
ja amugy van egy kb 40 éves szárazföldi teknősöm csakmost téli álmát alussza
énis meg a pókokat is rühellem
A kaméleonok irtó jófejek Főleg vannak kurva nagyok is és úgynéznek ki mint a varánusz Imádom a nagy hüllőket Viszont a kígyóktól félek
nekem is volt törpehörcsögöm 3 évesen elaludt azóta nem töltheték be a helyét a picikémnek
Nem mondtam hogy nem. Nekem vannak tengerimalacok, na ezek viszont túl aktívak, hangosak zörögnek, mindig éhesek, lecserélem őket törpehörcsögre az nagyon aranyos, nincs hangja, picike ezért nem hallani ha zörög
most miért bántod?sztem cuki
De milyen lassú szegényke? Legalább olyan izgalmas mint egy lajhár
mért? tök jó lehet nézni ahogy változik a színe