Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így sokkal izgalmasabb
talán te mutatsz jobbat? :)
Ez a 2 kíííp meg lemaradt
ajánlom
csak ilyen féloldalasan? .
, én most nagyon békés vagyok
Sztriptíííz
vigyázz mert gubancgabesz rád fog vadászni amúgy a te öcséd madi is nem?TZR50e van
nana ez itt a béke szigete
Ez az ellenpélda, de jó hogy kötözködsz, legalább nem olyan unalmas az élet , és nem is tudom mit ártottam neked
Nelegyetek már arra büszkék, hogy nem öltöztök be, bakki.
pff nekem nem erősek ezt bizonyítva 2x törött el a semmitől a jobb váll kulcscsontom
Még egy kép a sexy hátsómról
kössz a tippet de sportorvos nemtalált semmi halálos dolgot mondjuk tavaly először nem kaptam meg a sportorvosit csak miután beutalt a korházba teljes kivizsgálásra és ott az okosok aztmondták hogy sportolhatok...szerencsére
Csonjaim erősek, szerencsére csak csontig szokott kopni
Hát ez éppenségel középen teljesen szétnyílt és csontig szétszakadt,egy buzi volt román katonaorvos le is akarta egyből vágni,de aztán jött egy másik doki,mekkora mázli...
Hát ja...meg 1x penicilin kúrán voltam akkormeg tönkrement a gyomrom Ez az 1 amit bánok de nagyon...
Nem is fogod megtudni, orvosoktól tuti nem, ha sokáig nem írok a fórumra akkor azért menj el dokihoz
itt mindenki genetikai hulladék ez ennyi
Engem a gördeszkázás írt le teljesen fizikailag. De ha jól tudom ezzel Bencce is így van valahogy
Egyszer elszakadtak a szalagok a jobb bokámban és utána ahogy újra deszkázni kezdtem a "felépülés után" egyre-szarabb lett hónapról hónapra. A legviccesebb az volt hogyha megpróbáltam lábújhegyre állni akkor full beremegett az egész bokám. De ez séta közben is elég kellemetlen lett egy idő után.
ha az ő térde fáj gondolom az övé
Én sose törtem el, de egy párszor már nézett ki így, nincs egyetlen egy testrészem sem ahonnan ne hiányozna egy kevés husi meg miegymás a fejem az egyetlen ahonnan nem motor szedett ki alkatrészeket
Egyértelmű +kocsi! De ez már 5 éve volt,csak sajna egyre szarabb lesz,de,ha nem lenne szar a szemem,akkor simán futhatnék,mert szerencsére nagyon jól felépültem.