Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt,hogy attól méghogy hideg van,kikell próbálni
Mit értesz a "nem kényeskedni" alatt?
Jól áttkell nézni,nem kényeskedni...
jó dolog
Sziasztok!
Ha minden jól megy nemsokára én is CBR tulajdonos leszek. Azt akarom megkérdezni, hogy ti mit gondoltok a téli motorvásárlásról? Jó tanácsok...
Na láttjátok ez egy hosszú történet..........
mért?
Mentesitve vagyok helyes írásbol, ergo érettségin nem nézik!
Hályóvan tik tuggyátok
Én se tudok helyesen írni és mégis leérettségiztem, talán lehet hogy ilyenkor az ember magasról le... de ha dolgozatról van szó akkor tud helyesen írni...
Ha érettségit normálisan megakarod majd írni, akkor majd figyelj oda az ilyen hülyeségekre.
Nem akarlak cseszegetni, de már rohadt régen látom, hogy miket írsz. Most már nem bírtam tovább.
Figy, ha vki télleg úgy közlekedik miért ne kezdhetne 600sal. Ha termsz fizkailag fel van készülve, de itt most nem ez a lényeg, hanem az amit írtam! Abban benne volt minden.
nem mindegy!
Mindenképp szólni fogok
Ha mégis sikerülne egyet összehozni értesíts és átvállalom.
akarok is egy k, de kit érdekel
A "sokáig" mióta két k?
Te nem, de más igen...
Hát jó azér kell némi Teheccség is De én 230 kilós motort számíttásba se veszem mert nemszeretem az olyanokat...
Most nem önuralom kérdése a 230kgos motor, ha nincs tapasztalatod akkor abból csúnya esés lehet, hiába nem húzza neki...
Én azt mondom,ha van önuralmad és tucc vigyázni akkor nyugodtan kezdhecc 600assal is.Nekem nincs önuralmam úgyhogy remélem nemlesz 1 darabig 600asom mert akkor lehet h kampec lesz
Hát szerintem tisztában vannak, látják meg halják az emberek, és nem feltétlen azzal van a baj hogy vadállítként vezet, hanem nem ismeri a mocit, elsőre ráülni egy hatalmas vasra szerintem nem a legjobb ötlet...
Hát én még sokkáig akkarok motorozni!
köszi, én is, viszont!
Mondom én hogy hasznosakat irok ide