Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a mi emos cigányunk a vezérünk . jó hogy jött ez a faszfej és felvilágosított hogy mind senkik vagyunk és ő az atyaúristen mert nagyon szar lett volna elkárhozni...ohh nyompecgabesz engedd meg hogy imádjunk téged
Na, milyen kis rendesek. (nem vicc, komolyan azok)
Igen, ezt azért kaptad mert úgylátszik emlékeztek arra, hogy véletlenül 50-es papírokat kapott a motorod és csak fel akarják hívni a figyelmedet, hogy ha szeretnél 125-ös papírokat hozzá akkor idén van erre lehetőség utoljára. Ha idén nem rendszámoztatjátok le, akkor többé már nem is lehet.
egyébként meg psszt jó? ugyis elakarom adni tavasszal
Ne viccelj már... én csak egy emós cigány vagyok.
ejnyebejnye, rossz kislány
jajj, nem kértem engedéjt Rocky vajdától hogy szóljak
ja nem nem karácsonyra kaptam arra énis kapok mindig azthittem már az jött de nem majd mindjárt felhozom és leírom részletesebben de akkor sztem csak azért kaptam mert 50esként használtam
Te meg még mindig egy pöcsfej vagy, aki éppen más topicjába pofázik bele
Andy Vajna
én nem kaptam még levelet. Mármint karácsonyi üdvözlőlapot minden évben kapok tőlük de gondolom most valami másra gondolsz Mit írtak Neked?
inkább az rs fórumba gyere ott szívesen látunk amugy meg mikor gurulunk már eggyet? Kiváncsi vagyok az új moccodra is de inkább a 125sp-val mennék ha szabad
Neked nemvolt gyerexobád?Akkora hülye vagy hogy arra már szó sincs
kössz a szép mondatot bár én sajnos nem mondhatok ilyeneket rólad... nagyon rosszul ismered az ittenieket és ha visszagondolok arra régen miket irtál... ugyan... kicsit nézz magadba.... tudod másban a szálkát magadban... no mind1
Rocky, szólíthatlak ezentúl vajdának?
:)
Mit csináltak veled apádék,hogy ilyen lettél?
Akármilyen gép lesz az, attól te még egy fasz maradsz.
szeretném elmondani a véleményemet a fórumról, erről a topicról.. mindenkiről fogok említést tenni...
rocky: te vagy itt a nagy vajda. kicsit oyan mint román paraszt a szekerével... szekereddel keménykedsz a pályán kamionok ellen. legalább ruhára sikerült beruházni. jó nagy majom vagy a tokio hoteles hajaddal együtt...
száguldozó: te vagy ennek a fórumnak a legnevetségesebb szánalmasabb tárgya. hol száguldozol te a cbr-rel? hülye vagy te? szerinted nem röhög mindenki amikor leszállsz a cbr-ről és bemutatkozol hogy: sziasztok száguldozó vagyok. én baszarnék a röhögéstől. 120al száguldozl nem semmi, a lesíkló síelők mennek annyival. szánalmas...
tomtatto: te itt 31 évesen osztod az észt, vakok között félszemű a király alapon... 1000es gsx-rel mész kakaucson. csak gratulálni tudok. szerintem vidd be a házadba a gépet és ott is tegyél vele 1-2 kört..
Marcs: te egy laza szép lány vagy
Z3 és tuning: ti ketten minden fórumba mentek osztani a faszságot. mindenhova beokoskodtok, általában jó nagy hülyeségeket mondotok, főleg a tuning gyerek. olyaok vagytok mint az ovodások. tuning neked meg magamutogatási kényszered van. nőjjetek picit fel. és maradjatok a saját topicotokban. tningnak ez nehéz lesz mert ő az egyetlen nyomorék akit rá tudtak beszélni erre amotorra.
Dome: ritka vendég. eljátsza a kemény srácot a puha pöcsű motorjával együtt....
repsol cbr: te motorozni sem tudsz, ccsoda hogy nemtaknyoltál még egy kurva nagyot...
és mind ugy néztek ki mint egy majom egy tricklin....

Üdv: Club Gabesz

mielőtt ugatnátok, nekem is jön az új gépem... de még titok hogy mi!
Szia tomtattoo.
Nagyon szépek a motorjaid Esetleg egy képet be tudnál tenni a kis pocket bike-ról? Nagyon cuki
(meg azt ha elárulnád, hogy mennyit megy, meg súly, fogyasztás, márka, stb, annak nagyon örülnék)
Bye
kapott még vki a hondától levelet a cbr miatt mert ha igen elmondhatná h most mivan?
én még itt vagyok
Láttom mindenki lelépet!
Hello mindenki!
telefonon