Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemkéne cigizni
nekem is ott szúr azt modnjuk nemtudom mitől van...
Nekem gerincferdülésem van,meg gyakran úgy szúr a szivem,hogy lekell feküdnöm...főleg cigi utánn szok lenni vagyha sokat erőlködök...Nemmerek vele elmenni orvoshoz félek h szívbeteg vagyok
Ijjj, Ez csúnya, Barátnődé?
jujj:S motor?
Itt lehet hülyeséget írni,ez nem rs125 topik
Nekem szokott fájni a melkasom a szivemnél, de orvosok sok vizsgálattál megállapították hogy semmi bajom , ügyesek, csak akkor megsúghatnák mit csináljak...
Na igen,az én térdem sem tuti
bocs csak gondoltam megbizonyosodok róla mielött hülyeséget írok
jujj:S nekem a szemem jó minden más sz*r... kosár kicsit tönkretette a bokáim a térdem meg a csuklóim:D sőt áll gerincferdülésem is van meg szívzörejem is... utóbbit elméletileg kinövöm
Szemüveg nélkül semmit se látok, néhány helyzetben pedig elég idegesítő... sőt ráadásul még sötétben is szarul látok, nem tudom már hogy mi nem termelődik elég a szememben..., én is meg fogom mütetni, csak még nincs rá se pénz se idő , meg még hagyom hagy alakuljon , én igazából akármit csinálhatnék, de mégse tehetem mert szarok a térdeim...
Köszi a gyors választ
Nekem -8 volt,átérzem Februárban megműtettem,azóta tökéletes viszont találtak ezt-azt ami miatt,nem futhatok,focizhatok,kondizhatok,stb,stb,tehát szinte semmit,különben...
ja igen ma lesz
Én matek dogán regényt olvastam (én voltam tanár kedvence úgyhogy szabad volt, hát a doga mondjuk 3as lett, de izgalmas résznél tartottam, nem lehetett csak úgy abbahagyni ), meg minden közgáz órán, azt nagyon útáltam mindig leordítottam a tanár fejét, ha már rám nézet vörös lett a feje
figyelj Füli! tanulj meg akkor ugy fogalmazni h ne kapjál egy geci nagy pofont egyszer, és a véleményedet másh megfogalmazni.
Ezzel énis így vagyok. Most így utólag vicces visszagondolni arra mikor hajnali 4-kor házkutatást partyt tartottak nálunk a szervek és öcsikémet bevitték kihallgatásra de akkor valahogy kevésbé volt vidám a szitu. Mondjuk rendesek voltak és felajánlották hogy nem bilincselik meg a testvéremet ha megígéri hogy nem csinál semmi rosszat így kevésbé volt ciki a szomszédok elött
Nem, annó még 30 volt egy db lencse a szemüvegembe, és abból ugye 2db kell, már olcsóbb, de most nem romlott annyit hogy újat akarjak csináltatni...
Nekem oylan volt 1x hogy"Matematika írásbeli közben tízórait fogyasztva sms-t írt"vagy valami iylesmi Anyám elolvasta,3napig ezen röhögött
Na és? Nálunk szünetben repkedtek is a székek (nem voltam benne ilyesmiben, suttyok voltak az osztálytársaim, nem akartam velük semmit sem csinálni )
11? viccelsz?
11 dioptria , igazából csak lehetne baja ilyen erősségnél, de enyémnek az ég világon semmi baja
grat
nah jol megaszontam:Dszal padokat és székeket
ha már itt tartunk:1x irtak haza h "fia a takaritonő munkáját semmibe véve asztalokat és padokat rakott egymásra." vagy vmi ilyesmi.és fénykép lett mellékelve!ez az egyetlen nagyobb eredményem!de ha tudnátok milyen jol nézett ki...