Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért voltál a szemed miatt felmentve? Fontos lenne
útálom, és csak matekom van, semmi más, úgyhogy innen lelépek
Jó kis linal Fasza dolog mikor egy matekkönyv 90%-ban betűkből áll
Pff kemény vagy! Én nem vagyok egy olasz motor rajongó, kifejezetten utálom őket. Ha neked ekkora sértés ez a "szutyok" hát akkor ez már beteges, és élj boldogan majd egy olasz motorral.
én kihazudtam magam
ehh
így utólag vicckes,de mikor 30ezer forintos birságot akartak kiírni vandalizmusér akkor azér nemnevettem annyira
Én fel voltam mentve a szemem miatt, igazából csak félig mentettek fel mert direkt úgy kértem az orvostól, kérhettem volna teljeset is, de mégsem, nem tudom miért , na mind1, a lényeg hogy aztán felmentettem magam teljesen , jól átbasztam tanár fejét, de elötte félévben 4es voltam tesiből úgy hogy a futást leszámítva csak 1est kaptam, mert széppen ellógtam , de futásr5a kaptam rögtön két 5öst is, a többiből meg ugye fel voltam mentve abból nem kaptam jegyet...
taxi
énis 8 osztályos gimibe járok bár már elég nyomasztó 7 éve ezeket a padokat koptatni
A zsaruk 1x engem is hazavittek Pont jókor mert éjszaka volt és nagyon fáztam,nemlett volna kedvem gyalogolni
én pl 5 vagyok sőt kosarazok meg atlétikáztam... sőt tovább megyek tesivel akarok továbbtanulni
én egy 8 osztályos katolikus gimibe jártam 4 évig. 8. után kitették a szűröm, de ennél jobb dolog nem is történhetett volna az életemben
tévedés 12.be nincs már fizika
inkább arról beszélgessetek h hányan voltatok 5ösök testnevelésből mert az emberek felét itt ránézésből inkább felmenteném...
itt én vagyok csak ilyen jó gyerek? utoljára tavaly irt haza az őrült ének tanár... kinnt ültem a 2.on az ablakban erre bejött és elkezdett lerángatni csak néztem hazaírásban aztírta h beszélgessenek el velem itthon mert öngyilkos akartam lenni
Hát, ha gondjaid vannak vele. Akkor jövőre is lesz
Én annak örülnék ha az ekonómiás tanárom korrepetálna nekem
a matek nekem megy fizikával már gonjaim vannak nembaj jövőre nemlesz
Na a suliból majdnem kirúgnak témában szakértő vagyok, általánosban vagy 10 szer akartak kirúgni, és 2 szer jártam a rendőrségen, egyszer vittek rendőrautóval
de ez régen volt, már rendes gyerek vagyok, na jó arra büszke vagyok hogy középsulit nagyon széppen ellógtam, és nem volt igazolatlan órám
Jajj, de el se hiszed mennyire élvezem ha barátnőmet korrepetálom kicsit matekból, egyszerűen nevetnem kell a példákon, de most matekoztam vele, rögötn neki lett a legjobb dogája az osztályban , viszont az a matek amit nekem kéne tanulni(még csak nem is hasonlít a középsulishoz) az rohadtúl nem megy...
Ezt írtam volna ma... de hát valahogy mégse keveredtem be a suliba , úgyis átmegyek más suliba...
A "Legjobb"
Sajna azis volt Bőr elkopás,gennyező sebek mindenhol,csuklótörés,vállam operálva...még mostis megvan a sebhelyem
Ja és ami a legrosszabb hogy maximálisan az én hibámból történt...
na ahhoz grat ennyire jógyerek vagy?