Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az az üszkösödés jele!

Egy olyan tetoválás ami az egész kart a csuklótól a vállig lefedi és mondjuk ilyen jakuzás sárkányos témát ábrázol, mibe kerül nagyságrendileg? Ezt csak úgy kiváncsiságból kérdem, nem konkrét a dologcsak nagyon tetszik

egyébként a saját tetoválásaidat magadnak csinálod?
Ancsi88. mintától függ az ár, de van konkrét dolog hivj 06203806360
Köszi! Ez hasznos info!
Tomtattoo!
Ha szabad megkérdeznem, mennyiért dolgozol?
a ballábam is feketedik
és lassan áttetováltatod magad négerré vagy ez csak ilyen egykaros dizájn marad?
Nekem a gyári D.I.D. lánc 16.000 után adta meg magát. Utána egy RK láncot tetettem rá. Az is 16.000-nél pusztult meg. Most megint egy ilyen RK láncot tettem rá mert negyed annyi az ára mint a gyári D.I.D. láncnak és ugyananyit bír. 5000valamennyi volt az RK lánc ára.
de nézd meg itt www.arata.hu
adamfzr. tetováló vagyok.
Szívesen
Óóóó, köszi , még kezdő vagyok...
kattints az előzmény gombra
A tetoválós kérdést nekem címezted? Mert ha igen, akkor a válasz nem. Nem annyira csípem a tetoválásokat, legalábbis magamon tuti nem.
egyébként van tetoválós balhéhoz közöd vagy csak poénból ez a neved?
nekem az fzr-re 14ből megvolt a lánckerékszett, lánc-csere.. nehogymá egy ilyne kismotoron mint a cibere ne legyen negyed óra kicserélni.. nehogy adj érte pénzt bárkinek is!
hozzá értő emberrel nézd meg
Valami NAGY tanács hogy mit nézzek meg rajta mindenképp? Minél lehet probléma? Esni nem estek vele...Legalábbis ezt állítja az eladó
HA LÓG CSERE
Szerintem láncot ráérsz cserélni még bár énsem tom mennyinél kell Szerintem elég lefújni.Itt kérdezhecc sok hülyeséget,ez nem rs 125 topic itt szabad...
2 éves a cucc, 12 ezer km-el. És egy ilyen láncszett csere akció mennyidbe fájt? Szóljatok ha túl sokat és hülyeségeket kérdezek, akkor leállok.
Télen téllegg olcsóbb,és jobb ha te készítted fel tavaszra.Amugymeg simán hozzálehet nyúlni otthon.Lánccsere meg ilyenek nemgond...
én szerelővel cseréltettem de sztem nem kell azt cserélni...befújni betudod..no meg egy új motorral nincs sok nyűg főleg ha honda
És ezekhez mennyire lehet otthon hozzányúlni? Gondolok itt lánckerék és lánccserére pl. De gondolom ti jobban tudjátok h mire kell figyelni, javítani...
hát sose tudni egy használt gépnél milyen volt a gazdi jobb az ha te készíted fel
Csak pl van aki azt mondja h ilyenkor olcsóbbak, van aki meg azt h jobb szezonra felkészített mocit venni tavasszal. Csak szerintem ez lutri h ki készíti fel szezonra, és télleg azért drágább-e.
Jaaa , értem. Ez természetes, anélkül tuti nem hozom el.