Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haver elcsalt bicajozni...murvás lejtő..."peti úgy menjél hogy szar a fékem..." a felénél satu beállt elém keresztbe...megtudta hogy télleg rossz a fékem
semmi gond valahogy majd csak belejössz
én 2 éve földúton hülyültünk és belemnetem vmi gödörbe és esés lett a vége naná h eltörött a váll kulcscsontom még jó hogy nyáron volt és nem strandolhattam vele
ó mit képzel magáról ez a Gábor gyerek azért mert Rs-e van és lecseréli nagyobra nem kellne ilyeneket pofáznia az ilyen embereket szoktuk úgy megdurgatni hogy..... Rocky= vajda ez lol

TomcatR1 grat a lányod motorjához és sok balesetmentes kilómétert kívánok mind ketőtöknek
Ez durva lehetett
Minek nektek motor, ha még bringázni se tudtok? :D
úh
bocs kezdő vagyok még itt
Egyébként megy, csak nekem van egy ilyen spd-s pedálom, ami ripityára tört, nincs pénz másikra és most jobb lábam meg csúszkál rajta
Én 1x a presso előtt hanyattestem 1kerózásból bicajjal
nem... freestyle síelés... előttem volt egy letörés és nem láttam miyen mély de gondolom bevállalom. nem jött be, 4m volt... és abban az évben 20 perce volt rajtam a léc ugyh nem ugy sikerült. de végig ugráltam meg ugyanugy korlátoztam mert nem tudtam h 3 csigolyám eltört... csak itthon mondták meg amikor már alig bírtam menni:)
én bicóval mostanság csak úgy estem hogy toltam (ful józan voltam csak hülyültünk...)
bicajjal fúj mit képzelsz? . .
akkor nemcsak én vagyok ügyes biciklin
Az egy seb bejódozva, de az nem motoros, lecsúszott a pedálról a lábam miközben zúztunk a bringával és beleállta a lánckerék
italymotra gondoltam rockyval mi bajom lenne?
gerinctörés görivel siekrült?
direkt csak a szar képeket dobom fel, egyébként ez a moci bármilyen hihetetlen is de most egyben van, és egész tőrhetően is néz ki ha nem hazudnak az informátoraim
ha érdekel idomok nélkül TZR-ke
sztem Z3 nem Rockandyre gondolt hanem italymotra
tényleg
bokádat leszarta egy galamb!
én ugy kelek fel mint egy szemét... első pár lépésbe majdnem összeesek és gerinctörés óta egy fél óráig le sem tudok hajolni... de soha nem bánom meg...
Már megtalált találkoztunk kakucson a nyár végén azthittem azért kell a nevem mert futólag mutatkoztunk be egymásnak .nemtudtam hogy ekkora hekker"gubancgabesz"