Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismered a Nanut?
Szia Merci!

Gondoltam írok neked, én is "motorozó" nő vagyok! :)

Te nem gondolkodtál még nagyobb gépen? :)
Így én 17 évesen A1 -- 19évesen Korlátlan

én is így tervezem, már meg van 2 éves a jogsim!
Ha jól sejtem, itt mintha rólam lenne szó.
Pesti vagyok, szóval nem valószínű, hogy a Balcsi környékén bűnöznék.
Hihi, no de legutób, mikor még csak utas voltam....
Értem. Én inkább maradnék a 4üteműnél, és nem csípném ha mindig mókulni kéne a kicsikét. Szóval akkor Te ajánlod ezt a típust!?
Köszi
Szerintem megbízható és nincsenek nagyon szétthalytva de azér nézd meg alaposan.De vegyél inkább rs 125 öt annnnak sokkal több baja van,sokkal jobban széttvan hajtva,sokkal többet kell rá költeni de ettől nemlezs olyan uncsi mint a cbr
Sziasztok!
Remélem jó helyre írok! Szóval venni szeretnék egy Honda CBR 125 R-t, és a tapasztalaitok érdekelnének. Vannak jellegzetes hibák? És mennyire vannak széthajtva ezek a 3-4 éves gépek?
Előre is köszi
Hori
köszi!
így is szétbasz az ideg...
mert mért ne?
mert ?
király
VII. ker-ben születtem
jol van na,nem kell keresztben lenyelned!
tomtattoo merre dolgozol?
tuning! nincs olyan tetko ami le kopik ez csak kamú
igen az úgyis kitaposok pár belet, nem kéne beszolnod...
Jólvan na első mindig az alkohol éscsak utána a többi
nah ne tettesd itt az ártatlant!azt se tudtad már merre jársz,mert előbb a szeszgyár-t látogattad meg...
Lehet herótozni ezt a pályát, de ha jól tudom, jövőre lesz ott mz verseny, és pl Rocky a megmondhatója,hogy nem fakezüek mennek az mz kupában.
De levolt zárva hogy nelehessen bemenni aztánn valami köcsög öregember kihívta a zsarukat
Szeszfőzde is van allra? Az csak jóóó Mondom vámoszszabadi felől bementem,spárnál balra,mentem nemtommennyit előre és balról volt 1 pálya