Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked is volt 125ös motorod az adatlapod szerint.mi a kérdés?
Kakucson még nem láttam, hogy hiup-ot cbr előzött volna. Cbr sosem fog elverni robogóst. Legyen az 30kör kakucson, akkorse, max, ha kifogy a robogóból a benzin.
keveset fogyasztani...
De most komolyan!
Kb mit tud egy ilyen 125-ös motor áruld el ok
De ha kicsit hoszabb a verseny, nyer a cbr, bár ha elég gyorsan tudsz szerelni
vicc, vagy nem vicc, egy jobbfajta robogó, kikerüli a cbr-t. Mind gyorsulásra, mind végre...
haha jó vicc volt....
Mariann!
A 125ccm -es motor KB 8 lóerös de bisztos nem több
Ha leírnák hány lóerő nem lennél vele előrébb. Az ilyenek nem mérvadóak. Padon kiderülne minden.
akkor miért titkolják mindenhol hogy hány paci? legalábbis ahol eddig néztem seholsem irták? vagy ti tudjátok?
Ember, yamaha új 125 szemete is 4t. Igaz állítólag jobban megy, mint a cbr....
Azt már lehet motornak nevezni!

De még mindig gyenge
Csak össze ne törd magad
MAjd néz meg jövő tavaszal a 600RR-men!
Hogy lehet valakinek tottes a neve?
NA ez is kezdi!
Szia szálguldozo!
Hogy lehet szálguldozni egy 125 motoral?
Nekem is 3ezer volt Hosubabol rendeltem és magam raktam fel!
nem hiszem. Az igazságtalan lenne. Gondolj bele, hogyha már egy TZR50-essel is le lehet verni egy CBR125-öst akkor mi lenne a szitu egy 125-ös yamahával szemben?

ha tényleg lehet nevezni jövőre akkor lehet hogy egy-egy futam erejére benevezek a kisCBR-rel bohóckodni pár kört
yamaha yzf-r125ösökkel?
Jövőre ki jön innen dunlop trophyba versenyezni? LEsz nektek kategória külön. 125sport vagy miatököm. Yamahaával fogtok együtt menni.
Meg a második is.
*motorsprint
én 3ért vettem motorsrintben fényvisszaverőset... hozzáteszem nem tudtam felrakni mert ilyen kockás lett meg minden ugyhogy segítség kellett hozzá de azóta semmi baj vele
Hello!
Mennyiért lehetne a CBR mindkét kerekére felnicsíkot venni?