Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök, hogy ezt a melltartó dolgot végre megtanultad, mert már rossz volt rád nézni...
...dehogy tudod...
Etika órán nekünk azt tanították hogy mi helyes és mi nem a jelenkori társadalom megítélése alapján.
Etiket és protokol órán pedig azt tanultuk, hogy nem veszünk fekete melltartót fehér ing alá és hogy ha fogadást tartunk, akkor melyik oldalra állítsuk a "fogadófalat" stb. ja és hogy hogy illik fogalmazni, ha éppen nem haveri társoságban vagyunk, hanem kicsit komolyabb környezetben.
áhh nem is foglalkozok vele, így is meglepődtem hogy beszóltak nekem, de ráadásul egy ilyen...

mert ha még Zseby szolja el magát... már megszoktam, tudom milyen, de egy ilyen papír pöcs!
semennyire sem gáláns! neked is csak azért nyomta a rizsát mert nőből vagy és szép vagy!

tipikus don huán szeretne játszani, csak kár hogy a buksi fejével sehol sincs hozzá.


jah és hallkan jegyzem meg, még én vagyok a színész!
+ n (vízben)
nem nem! Etika volt, határozottan emlékezek!

etika és társadalomtudmomány vagy mi.
ez a Fábry mekkora egy paraszt. Lassan egy évtizede csak a kaki-pisi-fing poénokkal operál. Szánalmas egy figura.
Italymot, én nem szállok veled vitába, nagyon kedves voltál velem, amit köszönök is.
Nem igazán ismerem az itt lévő srácokat, lányokat, de Rockyt igenis a barátomnak tartom és nagyon-nagyon szeretem. Tudod, lehet, hogy van önbizalma és büszke magára, de elárulom: megteheti, van mire! Én kezdő vagyok az RR-rel, akárhogy is nézem, és boldog lennék, ha olyan magabiztos tudásom lenne, mint az övé. Nehogy azt hidd, hogy jópofizás, mert bizony vitáink is voltak, nem is kicsik, és néha meg is tudnánk - gyanítom - fojtani egymást egy kanál vízbe, de akkor is jógyerek és én személy szerint nagyon szeretem.
Van egy-két ember, akit csak névről ismerek, de azért vedd figyelembe: sokuk itt még nagyon-nagyon fiatal, és nem kevesen példaképként tekintenek a "nagyokra", ami szerintem nagyon jó... mindaddig, míg az okos dolgokat tanulják el.
Tudod, hogy nem vagyok az a típus, aki a szája elé teszi a kezét... ...de nem tudom, mennyire gáláns dolog egy társaságba belépve sz@rrá kritizálni a tagokat...
Rajtam látsz valami változást?
hát próbáld ki...
nem akarok okoskodni de az nem etika óra lehetett akkor hanem etiket
Ezt csak abból gondolom mert nekem mindkét tárgyam volt már a fősulin és közel sem ugyanaz a kettő
háát örülök neki! itt nálunk van minden sz*r!

minden mérnöki tárgy, egy kis gazdasági és szellemi órákkal megspékelve.

jah és volt etikám is! azért tudok ilyen inteligensen fogalmazni!
ÁÁáááá, tényleg most már rémlik valami....
ooohjeee!
hát egy órát "szeretek" az tényleg matek... de arra se fogok bemenni mert úgyis elmegyek innen , nem bírom hogy csak matek van, kell a változatosság...
Tessék, így biztos megismersz
jah és az algebra mese, az anal már egy picit keményebb matekos részből.
én MIKre műszaki, a többi ugyanaz!

és az infó itt azért van elég keményen, modnjuk több a sok hülyeség, elektro meg a többiek, de hamarosan vééégre, véééége!
infó, de infó az nincs...
Csak viccelek! nyugi!
IK?
én legalább kemény gyerek vagyok!

és a színészek legjobb jellemzője, hogy úgy tudnak előadni nem tudod igazat mond el vagy sem, tehát attól még alapból is lehet kemény!

a motoromról meg annyit 100+ Le több nem kell.
De megváltoztál Kakucs otta!
Biztos az új kalap teszi!
ELTE IK