Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hm.. ide simsonnal mennék fel!
nekem e ring 20km kakucs meg 50
Ide megyek mindenképp csak 20 km re van tőlem
úgy legyen
naja, télen felkészítem a gépet a szezonra, és jövőre mindenképp szeretnék legalább egy párszor menni vhova, és kipróbálni magam.
nekem minden kb egyforma távolságra van, mint ering, mint pancsi ring kb 120 km
Én gokart pályára tuti fogok járni,van itt a közelben egy király pálya
Kakucsmeg kurva messze van de lehet majd elnézek
eringre mehetünk
én gsxr1000-sel mentem
én meg lehet h meek pancsi ring, vagy ering lesz. habár kaukcs talán 1x megnézem.
naja supermotyóval szívesebben mennék azon a pályán.
Ami neked jobban bejön...A kis cbr-t akarnád áttcsinálni?
szerintem jó volt, de én csak 1 pár kört mentem. végül a supermoto-sokkal mentem.
Hát ez még a jövő zenéje bár én a streetfightere hajlok de majd kiderül! még semi sem biztos!
Adatlapomon van egy pár vidi amit barátnöm csinált még!
Pályagép...
oké , még nem tuddom mi legyen belöle! pályagép vagy streetfightergép?
Én kakucsra 125 vagy 250 2t vel mennék ha tehetném...125 van szal ha mekk akkor azzal mekk JA és asszem szép kék r1 es volt a vidin
most néztem a vidit, földeákcsaba, ha jól láttam!

hát mit ne mondjad 3 motor egymás mellett a kanyarban, és ha vki rotty, akkor rotty mindenki, meg akkor elég sokan is voltatok, meg szinte alapgáz kanyarból kanyarba... hát nem tom!
fasza, de tudod mi lesz ha kész lesz a motor ? megyek aztán kipróbálom talán talán
februártól ha minden jól megy meg van a jogsi kocsiból is azért járok most 40km-el odébb ilyen időben + olcsóbb
Megpróbálok majd énis eljutni kakucsra,de nemhiszem hogy lesz belőle valami
áááá tomtattoo ugy csinálja mikor már mindenkit lehagyot akkor lejönn és pihen majd a következő körökben ugyanez!
Van itt fent vidi kakucsról r1 el ment a csávó...Sztem jólehet azzal is de kismocival élvezetesebb
én is használom
helyes, helyes! tunning nézd meg az adatlapomat és köszi az eddigi segítséget!