Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



fogadjunk a kalapos vagy! már mint aki lengeti!
Hát jelen pillanatban egy simson is elfogadnék, de egy suzuki sg 350re pályázok
ez nézőpont kérdése hol vagyunk! (szaki/gimi/fősuli/egyetem)
teszek föl magamról új képet.
ha motorozik is tipikus divat motoros... undorító!

mellesleg én szívesen motorozok akár egy 25ös cimbin is, tök min1, mi van alattam, ugyanis ennek élek.
Én mást tartok könnyűnek, ez nem matek...
nincs értelme, még jobban megkattan... legyünk már jó fejek legalább mi!

mellesleg egy vicc a srác
jah, egy100ast elcsúsztam, te is a haversrácra gondoltál! nem kommentálom tovább!
nem tom mi volt az a hozzászólás alatt, megy a matek neked... grat, nekem is ment.

Viszont Hmm... lineáris algebra egyik kedvencem! ezzel először itt fősulin találkoztam és azért is a kedvencem, mert ez a legkönnyebb között volt matekos részen.
Ez hűlye!
Csak a nevembe tudsz belekötni? gartula nagy vagy barátom! Inkább maradtál volna kussba és még én vagyok a szánalmas! viccc! Ha valami bajod van velem akkor meg gyerre legközelebb odda hozzám és megbeszéljük vagy gyerre le Taksonyba! Ennyi!
nah már most nézem is Marcs azt a hozzászólást.
felesleges volt ezt leírnod mert nem bírja értelmezni a srác amúgy meg mi meg bírunk meg jó hogy ide írsz te is hozzátartozol a topicéletéhez,ez a fasz meg egy 400ast se tudna elvezetni nem hogy egy haccázast...
Hát haver, nem tom honna szülted ezt, de nagy barom lehetsz! A barikba való beköszönésed is egyenlő volt a 0ával, még azt sem tudom erre mondani hogy szánalom, mert még azt a szintet sem éred el....

De adok egy tippet. Legközelebb... de tééleg csak kettőnk között mondom! Csak hogy ne legyen nagy harag, meg lasssaaaaaanmondooooom, és talán megéééééérted a pici kis agyaddal, vagy agyadnak látszó vmiddel. már ha nem pusztítottad el azt a kevesett is. Tehát mielőtt mondasz is vmit, gondold végig, már mint (ez erős volt) próbálj belegondolni, bánom is én, vagy csak tegyél mintha, hogy érdekli ezt a társaságot a véleményem, van e értelme a színvonalat módosítan valamely irányba, jelen esetbe lefele...

De most komolyan mondom, itt szerintem mindenki leszarja mekkora arcod van, milyen party srác vagy, kutyát nem érdekli, menj a kis társaságodba, ahol közös nevezőre tudsz jutni, vhol a szinteden.

a többiek jellemzéséhez nem akarok hozzáfűzni, de

"Dome: ritka vendég. eljátsza a kemény srácot a puha pöcsű motorjával együtt...."

ritka vendég, mert talán nekem van eszem, amit próbálom is hasznosítani egyetemen. kemény srác.... letesztelhetjük, hozok egy téglát előbb te fejeled meg, utána én, meglátjuk ki a keményebb! puhapöcsű motor! Te ilyenről csak álmodoznál öreg, 21 éves vagy, és van egy "rs ed", de valóban nekem van puhapöcsű motorom!

ezekről ennyit... ezzel a kommunikálást befejeztem, mert egyszerűbben a szintedet megközelítőleg próbáltam írni, és nem méltatom tovább ezt a dolgot. meg különben is, én nem ezt a szintet szoktam megütni, hanem vhol feljebb mondjuk hozzád képest az égbe.
Domec ezér mondom ha a közelünkben lakik lesz csit-csat na tényleg mentem b köztözni cső
szegény domec nem is nagyon írsz azt te lettél a legjobban leoltva
mindjárt meglesem előbb felhívták a figyelmemet vmi kis arc gyerekre... amúgysem bírom az ileyneket pláne ha beszólnak nekem... pill és meglesem azt is
ugye? fárasztó dolog, azért pofázok itt ennyit
na én lépek mert nemsokára Fábry aztán addig még leakarok fürödni előre is szép álmomkat mindenkinek
várni
bazz az kemény lehet de télleg váni áh...azt utálok
Én meg teljes erőmből várom hogy hívjon a barátnőm, mindent beleadok , nehéz feladat ám
én zenét hallgatok+msn+matek lecke
hmmm egy volt thundercates!
Szerezz egy barátnőt
Én rémrendes családot nézek, de nekem megy egyszerre a gépezéssel
Dome segítek:D 21057 es hozzászólás csak hogy ne kelljen keresgélned