Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én csak a csajok miat nézem
ja Domec látad h ki osztot a kis buzi gyerek? ha a környékünkön lakik megkeresük? kiverjük belőle még a sz.. is
mindenkinek más, most ezen nem kéne összeveszni, én inkább túrázgatok, az ugrálást meghagyom a kecskéknek, mert rohadtúl fáj tőle a térdem... tudom ezért is puhány vagyok... bár elmondhatnád végre hogy mi a bajod velem? Tán megbántottam valamivel a kis szívedet?
aztán nem elérzékenyülni...

... mi olyan jóa barátok köztben a csajokat leszámítva.
jó8
megnyomtam a pánikgombot. jóéccakát nekem meg mindenkinek aki szereti
mért nézi mindenki azt a ...
hellaóóóó
csá Domec ja barátok közt na már tényleg megyek mert lemaradok róla ugyís olyan túl hoszú
szija Dome
Énmeg ilyen helyeken bringázom, ahol van kihívás.
hát igen , haver hívott tegnap hogy vigyem ki mocival 11. kerbe, de a francnak volt kedve, bár szivesen mentem volna egyet az svvel, de max a háztömb körül
nálunk is:S ha szépen kérlek titeket visszateknétek? tudod nem érem fel
bközt mi?

amúgy sziasztok!
na mentem b köztöt nézni cső
eltekerte a termosztátot ez jó nálunk is ez van valaki fagyasztásra kapcsolta a légkondit!
első bosznia, valahol a hegyekben, második pedig split , kevés kép van, mert bringára nem raktunk gépet, az a kisérő kocsiban volt, eldugva a legmélyén
Ja csak nem mindenkinek van ilyen gyors motorja
Sun City A napfény városa Szeged csak valamelyik hülye eltekerte a termosztátot mert párnapja nemsüt a nap
most akkor meik mi?
Igazából reméltem tudja valaki a hegy nevét mert én már elfelejtettem, de azt tudom hogy valahol Bosznia közepén van
második
TomcatR1 te merre is laksz? én is az ország mediterán felén azon belül meg dél somogy