Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a dob nem sok vizet zavar, ha nincs akkor is ugyanúgy megy a moci csak rohadt hangos...
Az olaj beköpés meg szerintem tökmindegy a mocid úgyis kifelé fújja a füstöt nem?
az esés az már más téma
TE 3 szempontbol is beteg emberke vagy 1. 2t meg 4 totálisan és a 2t-nek a kipuffja a lényeg temeg rábaszod a Raptor sportdobot áááhhhh 2. 40.000 ezerért ne is számits arra hog valaki megveszi mert az emberek se hülyék hogy egy dobbal amivel estek és a 2t által teleköpködött olajas dobot vegyenek
3. él még a Hondád vagy már hirdeted a neten? Szép volt csak így tovább ( lehet hogy egy kicsit durva voltam de hogy ennyi esze legyen egy embernek és vesz mindent össze-vissza mintha muszálylenne és csodálkozik hogy szar lesz a motor na mindegy de azért gondolkodni néha muszály tod isten erre teremtette az agyat
Hát igen, az emberi hülyeség határtalan...
Egyik szemem sír, a mássik nevet!
Ehez nincsmit hozzáfűzni...Nagy szaki lehecc...
Én is érdekesnek tartom ezt a kipuffot
Nagy az Isten álatkertje 2 ütemre 4t kipuf lol
mer mivan?
istenem
már rajta van és naon brutál hangja van!
hogy micsinálsz vele?felraktad az nsrre?
hello

Nem vagyok idetartozó,mármint motor tipusilag,de ugyan az a sziv dobok mindannyiunkban! HONDA !Nekem NSR-em van, és azért irok hogy van egy RAPTOR sportdobom,összekötő csővel 4 ütemre!Nagyon űber brutál hangja lesz tőle!Én 2 ütemen használom,de most kéne a pénz!Szal azért irok mert eladó,ha érdekel irj!
Irányár: 40000 Ft
hogy nekem most de nagy kedvem van motorral hazamenni
nyári munka
Jövőre már szántani is eljársz vele .
bazdmeg mennyi eszed van . de hülye vagyok én meg ott bolyongtam hát így sokkal egyszerűbb lett volna nahát... ez mért nem jutott eszembe?
az utcánk
vagy eltévedtél csobánka és vörösvár között, ezért keresztűlvágtál a szántóföldeken
szerintem akkor nem arra használod amire kitalálták
ilyenkor...? látnád hogy néz ki most a hátsó gumim csupa sár nagyon brutál
Kakucsring?
hétvégére jön a viszonylag jó idő
Legyen már végre jo idő!
Ma vagy 3szor áztam el motorral...
nemtud vki a jövöhétre vmi időjárásjelentést?