Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem pofás jószág
pfff, ezt nem kétszer akartam
igy van a rezonak van csak szerepe a gazcsereben.a dob csak tompitja a hangot
Ma izzókat akartam cserélni a motorba és nagy szerencsémre belepottyant a foncsorba egy darab üveg ugyhogy bontás az egész elejét Ez lett a végeredmény.
a dob előtt már eleve úgy össze van szűkülve a csű hogy anná jobban már hova ?!?!
de ettől függetlenül ez egy poén kép
bár így összehasonlítva a kettőt. énis inkább a West-esre szavazok.
itt van még egy fekete Honda fényezés. Ez ugyan a Brit SuperBike sorozatból való, de így a felnit se kellene átfújatnod.
én is így tudom. a rezó szabályozzaa gázlengéseket. nem tudom mennyit fojt vagy nem a dob, és ennek menniy szerepe van, de a gázlengésekben ami a lelke a 2t-nek biztos hogy ncins sok szerepe..
a rezónál számít minden de a hátsó hangtompító dobnál semmi, én már csomoszór mentem velée anélkül is és egyszer se lett szarabb...
de tőlled vettem felvettelek msn-re!

Amugy ilyen volt....ilyen most...és ilyen lesz
most találtuk ki
Jó h most szolsz!
Ma jönn átt a barátnöm és itt alszik pár napot!
Laci lehet lesz holnap egy kis túra, nem jössz ? dunaharasztinál a kóla lámpánál ahogy van az OMV ott lenne a tali
marca.com-on (képet nem tudtam beilleszteni de 55%)
" nyertünk "
2t-nél hogyne zavarna még az is bezavarhat ha a dob végi kis nyilásbol 1cm-ert levágnál
Helló karakter01! Te az NSR idomokat nem Jászberényben vetted? Mert ha igen akkor azt tőlem ! Látom elég jól össze tudtátok rakni!
a muszáj meg pontos J