Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.....dehogyis...csak edződik!
csak hangos
Üdv!
Egy elég fura kérdés, de
ha szerzek egy sportdobot a motorra, akkor abban benne van az EURO 2(3), mint a gyáriban (márha a dobban van), vagy semmit ilyet nem csinál csak hangos?
nem is azt írtam, hogy fent vagy
nem is vagyok fönt msn-en
írtam msn-en
de akkor letörik
azt meg hajlítsd be...
jaja, hagytam is inkább a picskuba. Most síkesztyű alá veszek egy egész vastag szövet-kesztyűt, úgy nagyjából rendben van a dolog. Így már csak az ujjaim legvége fázik.
nem marad meg olyan jól a kormányon mint a műanyag kézvédő
én nejlonzacskókkal és gumikesztyűkkel próbálkoztam de az nem volt az igazi
kell venni a motorra egy Acerbis kézvédőt mekkora királyul nézne ki

viccen kivül amúgy angyon jól véd a hidegtől is ! tavaly mikor letörtem az előző mociról igencsak érezhető volt hogy a jobb kezem jobban fázik mint a bal
nekem nagyon faszán szigetel az esőruhám a menetszéltől (az esőtől kevésbé)
kb. 5-6 fokban úgy hogy csak egy farmer és a térdvédők vannak alatta, még teljesen okés a történet. Viszont a kezem az szarrá fagy
Hát elméletileg jó a esőruha. De gyakorlatba nem vált be. MErt nekem van esőruhám is. De felveszem aztán frankón amentszéltől rátpad a gatyára mint állat aztán iylen gumis nejlon anygból van és többet hűt mint egy farmer csak magába. Esőbe jobban fázok bene mint ha nem leen rjatm csak nem ázok el. Szerintem az nem jó ilynre rendesen felőltőzni aztán esőbe a ruha főlé de hideg ellen szerint szart se ér.
csak a kezem szokott fázni
de jó. amugy ha csak a térded fázik, javaslatom ami futárkodásnál is bevált amíg nem volt rendes ruhám és nem volt minusz 10fok: termo bringás nadrág(még oylan is van pl nekem, aminek a fenekénél párnázott szal kényelmesebb motoron ülni) erre térdvédő, és erre farmer. legjobb egyyilen csuklós védő.
esőruha kívülre nem jó?
cordura. amúgy bringásnadrág, vagy vastag melegítő és szélzáró anyag. ara gondolj hgogy legkívülre kell egy szélzáró réteg, belülre meg egy hőszigetelő.
én egy kereszteződésben beleköhögtem a sisakban ami persuze egyből full pára lett és nem láttam semmit ! király volt hogy nem tudtam kifordulni mert nem láttam semmit

amúgy nem tudtok vmi gyógykészitményt ami ellenállóbbá tenné az izületeket vagy vmi? mert nekem néha már remegnek az ujjaim pedig fel szoktam ölözni elég jól !bűrkesztyű alá még egy vászon alulra meg harisnya rá egy iylen faszam meleg pizsamanadrág madj egy farmer és a térdem igy is jéghideg mikor leöltözök
Hát ja. De neekmcsomagtartóba elég sok minden belefér. még belemegy a pulcsi meg kesztyű meg vesemelegítő meg ezek aszarok csak kabátot meg bukót kel cipelni. De a bukót is néha kusszá zárom amotor kerekéhez laatal szal csak kabát.
bazz mennyi eszed van csak áá bőrnacit azért nehéz lenne butuskolni a tanktáskámba
Hát te tod mondjuk én farmer aztán arra ráveszem a corduró gatyát bélés nélkl. Igy ha odaérek akár suli akárhova csak kilépek a cipőből aztán gyoran leveszem aztán be a csomagtatóba és kész. Igy nem fázok nem is gáz. Csak levetni az utcán.
vettem alá harisnyát közlekedtem vele nem élménymotoroztam bőrnaciba mászkálni hát elég hülye dolog.amúgy nem fagytam le...asszem
Télleg kéne csinálni egy téli motorozásról rovatot. A motor téli tárolása rovat van akkor ez miért ne lehtne. "Téli és rossz időben való motorozás".
Áhh te hülye vagy nem fagytál le? De hát van bőrgatyád em?