Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

farmer+bőrkabát
pára az nem gáz csak a cseppektől semmit nem látok
Akkor a legroszabb. Nekem a cspek meg se mozdulnak meg ha résnyire van nyitva akkor anyira pont a szmebe meg az összes levegő azon a kis részen hogy azért nem látok.
FArmerba mentl vagy mi van?
résnyire hagyd nyitva. akkor nem basz a szél, de be sem párásodik. a cseppektől meg látsz anniyt hogy tudj vezetni...
a bőr nem a farmer igencsak plexi föl 60fölött nagyon szurta a szemem szal...ha gyorsítottam plexit le akkor meg nem láttam
Én is kb. Amuyg te hogyan birkozol meg a plexin az esőcsepekel? MErt ha lecsukom akkor egytől egyk rajta maradnak. HA felnyitom akkor kibasza a szeme az eső. A bőr rurhád nem ázott át?
hazafelé este hétkor jöttem hát nagyon durva volt
TE is voltál iylen állat hogy motoroztál ma? Én is menteme dzésre meg vissza de én még sötétbe jöttem haza. Néhol 10 cntis víz volt az uton abba gázoltam. kormányig egybfüggő víz oszlopot vert fel. Volt egy helyen oylan 60-al beleszáltam egy iylneb aztán előlről a kormányon átcsapott a víz.
én ma inkább elő se vettem nem is volt fontos dolgom benzinem van de esőben nem volt kedvem sem anyni időm amiért érdemes lett volna "beröffenteni"
nekem mondod? ma szakadó esőbe jöttem haza vörösvárról csobánkán át kurva sötét volt,nem láttam semmit,eláztam,csuszkált ha döntöttem szal kanyarban 40-50
én azt tervezem 4 lesz alul meg 2 a telónál ien időben már gyorsan sötétedik sajna és elég szép már 5-6 óra felé + lassan is megy az emberke mert dönteni már nem nagyon lehet csúszkálnak a gumik kicsit ha nagyon akarsz dönteni
hümm asszem holnap lenyulom az összes világítós öngyújtót itthonról
köszi, és kb 80ftból megvan amúgy nekem tök ingyen ki jött
tök jó lett
Szevasztok skacok már régen jártam itt eléggé felszívodttam de újra itt vagyok boldogítani titeket Lenne egy kérdésem mennyibe van most egy 125s-re a jogsi mindennel együtt!Jövöre már moci tulajdonos szeretnék lenni előre is köszi!
készül karácsonyra tiszta nfs feelingje lesz lassan
Szevasztok! Eladnám Honda nsrem bal oldalán összetört az idom az index és az egyik körlámpa is! A kábelekt összekötve müködne a motor mert csak csuszot! Érdeklődni: bundi99@freemail.hu
nem, szerintem az utcsó 200 oldal valamelyikén lehet, de nem biztos, jó lapozgatást
akkor csak 797oldalt kell végig lapoznom igaz?
szerintem itt láttam az oldalon valahol
Viszont szerintem a forum tagok nevében is: ha azt a képet megtalálod még vhol akkor feltétlen mutasd meg nekünk!
azt raksz bele amit akarsz, láttam már képet is turbós cbrről, de akkor lesz vagy 30 paci ha mindent megcsinálsz szépen, és hamarabb szét fog hullani mint egy aprilia rs 125 mondjuk, és abba csak egy dugót cserélsz amíg a cbr meg mindint kéne ami sokkal sokkal drágább móka...
én a piát azért mondtam a pipához h ha utána megiszod akkor attol nagyon meglehet menni
szóval turbot is lehetséges lenne rakni cbr-be?
vizipipát originál módon szeretem használni, vizzel meg sima fűmentes dohánnyal, valami finom izesítésbe, és közben lehet teázni meg haverokkal beszélni, ha be akarok állni, arra vannak más módszerek