Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogy suzukis börruhát hol lehet kapni és hogy mennyi lehet?
komplett rendszer?
én arow rendszer ujonan tudok 50 ezer ft-ért
hali keglo

az attól függ hogy mit akarsz? sima sport dobot vagy komplet rendszert?
a sportdobok vanak több féle a márkásak pl remus , leo vince shark , arrow gianelli, ezek a dobok anyagától fügetlenül olyan 60-90 ezer ft . a nem márkás dobok amiket ugy csinálnak pl raptor, finster martin, engrus. ezek kb 25-60 ezer ft ezek általában rozsda mentes acélból vanak és elég jok.
a cbr 125 kupás gépeken is engrus dob van az a dob 50 ezer ft. szép mély vödör hangja lesz még utcán is elmegy bár és este 11 után nem nagyon mernék kimenni vele pár ezek általában még a legális határokon belül szoktak lenni. mármint a hang miat a zajszintre gondoltam.
a márkás dobok vagy rendszerek amikor az öszekötöcsővet és a leömlő egyben van azok picit dobnak a nyomatékán mega erőseb lesz 1-2 lóval max de nem alapjáratón csak ahol leadja a a teljesitményét max olyan 8000 fordulaton elkez szépen húzni egyenletesen nem torpan meg. csak ezekérkrt a márkás cucokért meg sajna fizetni kel és mélyen a zseb kel nyulni érte mert egy komlet rendszer olyan 80-120 ezer ft kb márkától fügetlenül. csak rajtad múlik hogy melyiket válsztod. sok sikert a döntéshez.
bár elég a ha csak a dobot cseréled mert ha megunod viszateszed a gyárit és kész.
sok csodát ne várj hogy majd a 200km/h fog menni de csak alulról el kezd majd egyenletesen húzni és a hangja az szép lesz. a csajoknak bejön ha meg nem akko jöhet egy ferrári az tutti bejön
na hali
Köszi! És mennyibe fáj egy olyan kipufi?
gyári dobbal semennyire nincs mély hangja. Sportkipuffal viszont az autóriasztók elég lazán énekelni kezdenek
Sziasztok! Az a kérdésem, hogy a CBR 125 R nek mennyire van mély hangja? Nincs valakinek valami felvétele, vagy vmi? Köszi előre is.
ezt jól tudod
pont azért fázol benne, mert jól szellőzik!
az enyém semmit nem szellőzik, és így télen nincs benne ám olyan hideg :)
nyáron viszont halál :(
hideg időben én mindig kordurában nyomulok. Az Alpines nagyon kényelmes meg jól szellőzik meg minden de hidegben szétfagyok benne, szóval már egy jó ideje eltettem a bőrszerkót, téliálmod aludni.
Ja tudom, te a bőrt, csak eséshez veszed fel!:)
Szerintem meg ha elég a 22 paci akkor megéri inkább tuningolni, de meg kell nézni mennyiért tudod eladni plussz mennyibe kerül a tuning és hogy mit kapsz annyiért és kiderül mi éri meg jobban.
melóba járásra én cordurát mondok, a bőr nyáron meleg, télen hideg. meg a cordura kényelmesebb is
ha melóba járásra használod, akkor cordurát mondok, a bőr télen hideg, nyáron meleg, és a cordura kényelmesebb is.
Én is nagyobb motor híve vagyok, nem érdemes ezt tuningolni, ez így jó, ahogy van. Csak kíváncsiságból kérdeztem.
Köszi mindenkinek.
Köszi!
nincs összehasonlítási alapom ,de én motoroztam minuszban bőrruhában úgy hogy aláöltöztem! Egyedül a kezem fázott, semmi más!
nekem most semennyit sajna :( Amúgy átlagos használattal kb 800-850kilcsi egy liter, plusz amit a tankba nyomok!
Helo! Jó,hogy ráakadtam erre az írásra,mert hamarosan meglesz motorom,csak még nemtom,hogy bőr vagy cordura ruhát vegyek!? (hyosung gt 250r) meló miatt még télen is használnom kell,ameddig csak lehet,s mindenhol csak azt hallom,hogy cordurát vegyek,me bőr az kurvahideg lesz.. akkor ezekszerint thermoalsó,stb és használható bőr akár 0 vagy -fokokban is?
Powerslide az jó :) Van a közelben egy út ahol télen nyáron tavasszal ősszel csúszik az aszfalt mint állat. Ott szoktam hülyéskedni néha. Mondjuk most a hidegben mégjobban csúszik és még élvezetesebb.

tyt, amúgy neked mennyi oldajat eszik a drága?
uhh. kemény..
nézd azt az oldalát, ha nem tapad, nem is kopik. Állítom ha télen használnánk csak a moccot, 2x addig bírná a gumi.
Na meg várom hogy csússzon 1 picit. Lehet póverszlájdolni! :) MInt a futurával esőbe :))) imádtam, haver felült mögém, nyitott a power, a moci meg állt keresztbe:)
Én is kb így terveztem. :)
2-3 Zokni, 1 nadrág a textil thermo kurvameleg gatya alá, 2poló, 1 pulcsi, bőrdzseki, maszk, téli kesztyű.
Így még 5fokban sem vázok a mocin, de a gumi igen. Nekem eléggé csúszik ebben a gecihidegben...
Motorozásért mindent :)
a bőr kesztyű nem biztos hogy lávv radiátor!
10 fok alatt én sem megyek ki. Régen sokszor kimentem én is hidegben... még 1-2xhóban is , de hamar éreztem a térdemen, hogy nem jó ez így (pedig fel voltam öltözve rendesen). Azóta sem jött helyre a térdem rendesen. Nincs vele nagy gáz, talán még időben abbahagytam a hidegben motorozást. Mondjuk "recseg, ha letérdelek+ néha fáj, ha kimegyek így 20 fok alatt gurulni egy hosszabbat.