Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pedig de , illetve nem jobb lesz
turbónak se vagyok a híve, meg igazából az abszintnak se, magába nem is iszok töményet csak keverve, na jó néha azért becsuszik, de tényleg ritkán, az abszint azért sem jó, mert nagyon gyorsan elpárolog, és akkor már ugyanott vagy mint a vodkával
fölösleges alkoholt önteni a vizipipába vagy bongba..semmivel nem lesz jobb tőle
a vizipipa füvel és mondjuk abszint-al vagy vmi még erősebb alkohollal ugy h utána meg is iszod egy fél napra garantált K.O
és amugy turbo a kis cibribe? (kérdés)
vodka...fúúj..nóóalkohóól
vizipipa fűvel, és vodkával?
jó, a te véleményed nem számít, hülye füves
a habpatront a tudüdbe kell nyomatni,nem a motorba
és akkor talán tudod tartani a tempóját 5mpig, nem éri meg
Az atombomba amit ledobtak pl hirosimára az se volt tartós viszont elég nagyot szolt
nah de ez már lassan offolás lesz, a lényeg h megnézném egy mitos fejét mikor belövöm mellette a cbr-ben a nitrot
mivel a habpatron n2o így pont ugyanaz mint amit a nitrós palackban van, de az azért szintem aluli nem gondolod? , egyébként is az a tuti ha valami tartósat alkotsz, és rendesen megcsinálod a gépet
jah és töltök bele habpatron gázt
vagy ti arrol hallottatok már?
állítolag egy srác egy szifonba belenyomott pár patron habpatron gázt és azt egy csővel elvezette a babettája karburátoráig és mikor a babetta elérte a maximális 40(!) km/h ás sebességet benyomta a cuccot és felugrott 60ig a sebessége
szimplán rakj rá egy tartályt ami kékre fújsz és ragasz rá nos matricát
Hat igen sajna tul sok értelme nincs ezzel tisztában vok, de ez a nitro szimplán presztizs kérdése
miért ne működne, akármin működik, de minek raknál nitrót egy 125ccmes 13 LE s gépre? hogy 5 mp re 16Le legyen? nem igazán éri meg... egy kipuff meg sportszűrő viszont tartós eredményt hoz, meg henegerfejnek neki kell esni kicsit, meg új vezérmű meg...
igen, ez a kép is ugyanott volt
a dolgoknak ezen részéhez én nemértek viszont nagyon is érdekel, szoval szerintetek lehetséges lenne nitro-t beépíteni egy cbr-be? müködne e ugy ahogy kéne és valyon bírná e a motor?
ez azért egy picit hosszú bele, meg aztán nagyon nem megy az első villához és kerékhez, azt is ki kéne cserélni af1ére
itt rajta van az ocsmány kipuf rendszere is
de én a nitron még levok akadva
jol látom h az egy kicsi nitros palack?
NAh még ezen gondolkodok, a télen lesz esélyes a cibrimre egy kipuf rendszer, addig meg lóvé gyűjtés
Hali Antoni ó itt a kép
Mi már csak tudjuk mi Rocky!
Én is mikor jártam be pestre és elhaladtam a parkoló autók mellett kellemes riasztó szinfonát keltettem!
hogy kell vörösvárra eljutni de már képben vagyok úgy ahogy csobánkán keresztül...nem tudom csobánka vhogy a mumusom
ja, lesz is piros-fehér mocc! különben is, a cukos csak keményebb lesz a hidegben!