Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Te agyalagyult,tokkelutott,barom"

Én ezennel befejeztem a társalgást. Nem fogok Veled veszekedni. Én mindenkinek megadtam a kellő tiszteletet. Nem szólok vissza, mert nem akarok lesüllyedni a Te szintedre.

Amit én írtam, az tapasztalat. Én tapasztaltam, nem egy nagymotorral mentem már. Te ebből az egészből nem láttál semmit, úgyhogy ne legyél már olyan okos! Látatlanban ne nyilatkozz már légyszíves semmilyen kanyarról, jó?

Én nem neveztelek sem tökkelütöttnek, sem agyalágyultank, sem baromnak. Ha nem tudsz normálisan hozzámszólni, akkor ne szólj! Most már tudom, miért "szeretnek" Téged itt ilyen sokan...
Hungaroringen gyakran 1 mp-cel jobb a GP 250-esek ideje,mint a Superbikosoke.
És kérlek kerüljük a flame-elést, mert láthatjunk mi lesz belőle.

Tudjunk nagyvonalúan engedni. Van mikor célszerűbb hagyni a dolgokat, nem az a nagyobb aki le tudja győzni a másikat, hanem aki magát tudja legyőzni. És amikor felmegy benne a pumpa, mert úgy érzi igazságtalanság érte, akkor meg tudja józanul kérdezni magától: vajon kit és mit épít az, ha lehülyézek valakit....

Mindannyian motorosok vagyunk, legyen bennünk egy kis összetartás és tisztelet egymás iránt.
Safee: Mr2Utem-nek igaza van, bár ezt néha egy kicsit nyersen fejezi ki. Amit írsz ott valami tévedés lehet a dologban, vagy elfogultság Az 1.2-es bandit egy nagyon jó gép, de mint olyan túragép és egy ilyennek és egy gixxernek a futóműve között ég és föld a különbség. Természetesen a gixxernek a javára. Ez kanyarban nagyon előjön.

Ettől függetlenül a bandit egy frankó kis gép, az egyik kedvencem.
Szerintem minnél könnyebb egy motor annál jobb, szerintem a gyártók is ezért törekednek a súlycsökkentésre. Én eddig úgy tudtam hogy pl. egy jobb pilóta egy 125-ös versenymotorral úgy alázza a kanyarokban a nagy vasakat ahogy akarja, mert egy 125-ös könnyű, fordulékonyabb stb. úgy dobja be a kanyarba ahogy akarja. Ha jól tudom akkor pl. a Hringen csak néhány másodpercel rosszabb a 125-ösök köridője mint a "nagyok"-é. és ugyebár ahoz hogy ez így legyen ahoz kicsit jobban kell csapatni a kanyarokban, mint ahogy a nagyok tudnak.
Ja, és én eddig úgy tudtam hogy nem az a király ha egy motornak jó erős súlypontja van, hanem az ha ez a súlypont minnél lejjebb van hogy minnél kevesebbet érezzünk belőle. Ha ez nem így van akkor szóljatok, mert szeretném tudni hogy akkor most mi a helyzet.
Te agyalagyult,tokkelutott,barom...ha valamihez fingod nincs,nem szolaljal meg,mert csak hulyebb leszel!
10 evig versenyeztem,lehet,hogy kicsiket tobb kozom van a motorozashoz,mint neked.
Annyira baromsagot irtal,hogy nem hagyhatom szo nelkul...azert nezzed mar meg,hogy veszi a kanyart,egy 145 kilos Motogp-es es hogy egy 300 kilos 1100 nem tudommicsoda.
Azt amit 240-el bevesz az 1100-es utcai,a MotoGP 360-al.
Ketto...versenypalyakon is nagyon keves olyan kanyar van,amit 200 felett vesznek.
Azért nem ilyen egyszerű...

Nekem egyszerűen a szpíd gépek nem igazán gyere be... Kicsik, fapadosak. És én sem vagyok egy kicsi ember. Csak hát sok szpídes ismerősöm van, akitől el lehet kérni a motort, naná, hogy tesztelgetek...

Én igazából a nagy nakedeket szeretem, azért Banditozok itt állandóan. Persze az igazi favoritom az XJR.
Utas is voltam, de vezettem is.
a kétszemély kicsit más, a sulyeloszlás miatt. az persze hogy nemjo. sulypont fentebb is kerül, meg hátrébb is.
Mármint Te voltál az utas?
A nehéz motornak az az előnye, hogy legalább van egy rendes súlypontja. Én kétszemélyeztem Gixerrel a Mecsekben, szörnyű.
Nagyon is GYÖNYÖRŰŰŰŰ VAGY ANDYKA!!!Nekem aztán elhiheted! Aki megkötöszködik azt megsz@rd le!Ja és BOLDOG NŐNAPOT NEKED!!!
Mert neked aztán nagyon sok fogalmad van róla...
Amit 240-nel be lehet venni, az nem is kanyar? Gratulálok!
Remélem ezt megpróbálnád bemagyarázni egy MotoGP versenyzőnek is...
lehet
hát így tényleg nem leher értelmesen dumálni
Valami azt sugja nem ugyan arra a személyre gondoltok:)
ezt is tudjuk hol itt a baj?
azok még szánalmasabbak akik elszarják ezt a topikot
csak egy kicsit másképpen.
te a tárgyát tartod nevetségesnek.
en is ezt mondom mar miota
Ez a topic egy szánalom
hat ja...inkabb rastartolok anyukadra
"azért azt megkérdöjelenzném hogy emlitésreméltoan nehezebben kezelhetö e... enyémre valamien oknál fogva nemvonatkozik. és gyanitom hogy a 600as sportgépekre se vonatkozik ujjonnan ez a megállapitás"

bye
Minden nőnek BOLDOG NŐ NAPOT!!!!!