Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Ugye milyen idegesítő ha olyan szavakat tesznek a szádba amiket nem is mondtál?
" mivel ezt a részét TE kezdted, és én erre rágtam be, így most ezt vegyem bocsánatkérésnek?
A rohadt életbe rosz helyre születtem, nekem nem fizetik a motoromat.
Örülök hogy jó kedven van Lángész
Nekem kb. ugyenaz a véleményem rólad. Te fikázod más ember tulajdonát és nekem szólsz be hogy mit fikázom a Hyo-t (amikor mint kiderült nem is tettem ilyet)
Én is lezártnak tekintelek téged. Csao
"apuci vesz nekem icurka picurka mocikát, meg fizeti az internetemet, hogy nekem jó legyen" -ebben igazad van, de ez még tetszett is "icurka picurka mocikát"
Ugye milyen idegesítő ha olyan szavakat tesznek a szádba amiket nem is mondtál?
Te is nyelhettél volna egyet, de Te sem tudtad megállni hogy visszaszólj.
Én részemről befejeztem, RockandyRoll meg egy tuskó, és meg is érdemli, hogy azon motorozzon ami van neki. Egy hozzászólást elnéztem, és most ezen lovagol. De amit ő folyamatosan beírogatott az ugye nem számít neki? Érdekes a hozzáállása.

pl. "Jaj, csak nehogy egy szembejövő kamion lökjön rajtam egyet a menetszelével!!!"
vagy: " Te tényleg nem vagy valami okos"

Felénk az ilyet beszólásnak minősítik, szerintem nem ok nélkül. Én ezekre kattantam be, amit teljesen jogosnak is tartok. Mirefel jön nekem egy tejfelesszájú tapló azzal, hogy én hány éves vagyok?????? Nálam már másfél évtizede elmúlt az az időszak, hogy apuci vesz nekem icurka picurka mocikát, meg fizeti az internetemet, hogy nekem jó legyen.
sajnos teis nagyon hülye vagy, de rajtad se lehet már segiteni, mintahogy Zolikán se. énmég kezelhetö vagyok. olvasd el mégegyszer azt, amire válaszoltál, megéri. addig énis megkeresem hogy hol mondtam azt hogy másik fékrendszert kell venni egy motorra
(gyengébbek, azaz a TE kedvedért mégegyszer: nagyobb sulyu motorhoz erösebb fék jár. és ezen nincs mit ragozni, ez csak tény, és ezzel nem azt mondtam hogy veszek egy nehéz szart és modolom a fékét )
Mondtam hogy csak naon durván, a hyo nehéz hát nehéz ez van....De azé ha akarsz tudsz csökkenteni az összsulyon! Bár nem lesz egy cbr!
egesz topicnak ennyi a lenyege
Na te is baszod eszed mint a tenger.
30 kilón veszekednek! Most má nem azon, de bazze van fogyókura is! Meg amit még tudsz lespórolsz 1 l benzin, koplalsz, meg ilyenek aztán már meg is van a -30 kg de csak nagyon duván!
Ennyi dani errol van szo 4 oldalnak ennyi a lenyege.
suly mindig is szamit...nem csak a turagepeknel.egy TZ 50-esessel ott esnek be neked fektavon,ahol csak akarnak es akkor meg csak nem is kell tudni motorozni a gyereknek.meg ott motorznak korbe,ahol akarnak.
Itt még mindik ölitek egymást?
Nem untátok még meg?
Minnél könnyebb annál jobb.
Egy biciklit nagyon könnyű kezelni a 12kg-jával.
Ur isten te hulyebb vagy mint gondoltam.Megveszel egy motort es raksz ra masik feket mert az kell ra.... e ur isten.Es meg a ket arc a nevetseges aki itt veszedkedik.Nehogy mar elony legyen egy nehez motor?miben elony mirol beszeltek?nem papirrepulo ez...
Ujjel fel egy 600as fosra megy egy valamire valo 125sre azt majd megnezed mi az a iranyithatobb.
tobblet suly akkor tenyleg jol jon,ha bukkanon mesz keresztul,vagy nagyon fuj a szel.
De mivel 125-os 4T-vel varoson kivulre mereszkedni eletveszely es akkora teljesitmennyel nem fogja megdobni a bukkano,szoval tok felesleges.
de Rocky, ezen kár felakadni. Cala lehet hogy félreértett valamit, söt, elöfordulhat hogy tevoltál a félreérthetö _számára_. mondom, szerintem ezen kár felháborodni, elöfordul, hogy valami nem egyértelmü, azis hogy valakinek máshogy esik le a tantusz, szerinetm egyszer kétszer belefér, és lelehet nyelni. nah?
szerintem min a 2 oldalról felejtsétek el az egészet azt kész.
már 4 oldala nem arról szl a topik amiről kéne. nem gondoljátok.
De most arra hogy reagáljak amikor valaki lehülyegyerekez azért mert Ő nem tud olvasni????

És tény hogy sokkal jobban motorozol nálam és a Hyosung is elég jól ment alattad az Euroringen. Tényleg én lennék az utolsó aki bármilyen motort is elkezdene ócsárolni, ezért zavart az hogy Cala megvádolt azzal hogy a Hyosung-ot fikázom.
azért azt megkérdöjelenzném hogy emlitésreméltoan nehezebben kezelhetö e... enyémre valamien oknál fogva nemvonatkozik. és gyanitom hogy a 600as sportgépekre se vonatkozik ujjonnan ez a megállapitás. persze minden viszonyitásfüggö, nemkivánok belekötni, ezcsak egyéni vélemény (gyengébbek kedvéért: még mielött bárkiis belémkötne). a lassitás szerintem már több mázsánál jelent gondot, lásd a tulméretezett sportturák, meg a nagy csopperek. dehát istenem, rákell rakni ahhoz valo fékrendszert, aztán csokolom.
Cala!
Azt hogy ki nem érti meg amit a másik ír szerninem ne nagyon firtassuk...
Amúgy a mi a nehéz motor előnye?
Szarabbul gyorsul
Nehezebb lefékezni, irányítani stb
Azért ezek általában fontos dolgok
De most komolyan... Ez a veszekedés egy vicc
neharagudj, de én nem rosszindulatbol irtam, deha ESETLEG bármivel is megsértettelek volna azonnal rodd ki rám a büntetést...

én csak azt mondtam hogy kár itt vitatkozni, és még mindig egymást ocsároljátok, folytathatnátok máshol.

a sulyos hozzászolásom független volt ettöl a bizonyos 4 odlaltol, inkább csak kapcsolodott ahhoz, amit még nemolyan rég mondtál. és bármilyen meglepö nemcsak az utobbi négy oldalt olvastam, hanem sokkal többet.
A sértegetésben otthon vagy azt látom. De értelmes dolgot még mindíg nem nagyon írtál.
Csak a finom kis "köcsögölés" megy, és utánna meg felháborodsz ha valaki visszaír. Akkor hogy is van ez????

A gáz nem én vagyok, hanem az, hogy egyszerűen nem érted mit is írok. Sajnállak.