Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mastek dob! Nagyon jó hangja van vele! az árát még nem tudom pontosan!40 körül
Zol2891! Ma indulok 11-kor sárvárra, utána felvonulás stb,de koncertre nem megyek, viszont lehet kinézek pancsi ringre!
hát 570 ért hirdetem de ebből lehet faragni

gyere el nézd meg és biztos megegyezünk
Doky a te gépedet mennyiért adnád el ? mert akkor lehet megválnék a kis dio-mtól
Elszállt picit az agyam amikor nem engedtek el...és emiatt volt az eltiltás itthon, de úgy néz ki holnap mehetek sárvárra motorostalira, csak az eső ne essen és elengednek Nagyon remélem:S A programok meg csak meglesznek tartva akármenniyre esik szóval ott kell lennem!
áá nem :P majd csak jövőre, meg előbb elkell adni az NSR-t. meg sztem ha vennék akkor csak újonnan....
eeel vagy tiltva? hohooo, hát azt hogyan?
Aha értem. Én mennék mindenképp de ilyen időbe nincs kedvem...
CSá! Valamiért nem jött ma be a sportmotor.hu. Hát nemtudom mi lesz ebből a sárvárból...haverok egy része már reggel lement és jól levannak, én meg egy haveorm meg 4-kor akrtuk menni de anyámék nem engedtek,összevesztem velük és elvagyok megint tiltva a motortól szar kurva jó. elvileg holnap megyek motorral, de ha szülők baculnak akkor sehogy
Egyre szimpatikusabb vagy Bár érzésem szerint ez egyoldalú
nem most szerezted?
ühü
Hali!
Úgy nézem a nagy találkozás elmarad... Ilyen időbe nem mocizok el sárvárra DE szerintem te is kocsival mész, legalábbis tegnap mintha úgy írtad volna...
Üdv
eladó? már megint emgválsz a cbrtől?
az enyém eladó
vagy ti hivtatok ma reggel?
hétvégén lehet megint meek fell nyír1re :P

amúgy most mi is gondolkodunk egy CBR-be kezd egyre jobban tecceni....
képet majd rakok fel,de nagyon jó állapotban van a motor!2 éves, 3000 km van benne és le van fóliázva az egész!
láttam ma a körúton egy kislányt egy ciberével! blaha felé menet!
köszi! én is látlak ritkán a városba
De kölcsönbe kapni szabad
Hiba !
Motort, nőt sose adj kölcsön!
szombaton kapok kölcsön egy cbr-t 1 napra
hát én mondtam neki mert nem nadon tuidja....ő még az mznél tart...de am ért hozzá és látta h megéri!
Látom apud tudja milyen a jó motor